۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۳
کد خبر: ۷۶۰۵۱۲
استاندار اصفهان:

سرنوشت کشور در انتخابات رقم می خورد

سرنوشت کشور در انتخابات رقم می خورد
اصفهان ـ مرتضوی گفت: انتخابات سرنوشت کشور را رقم خواهد زد و اگر انتخابات حماسی و پرشور برگزار شود تک تک آراء مردم استحکاماتی است که اقتدار کشور را رقم می‌زند.

به گزارش خبرگزاری رسا در اصفهان، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پس از انداختن رأی خود به صندوق در جمع اصحاب رسانه گفت: قبل از آغاز رسمی فرایند رأی‌گیری انتخابات ریاست جمهوری مردم در شعب اخذ رأی استان حضور پیدا کردند تا با آغاز فرایند رأی‌گیری رأی خود را به صندوق بیندازند.

وی با اشاره به آمادگی سه هزار و ۱۶۹ شعبه اخذ رأی در سراسر استان، ادامه داد: از ساعت ۶ صبح امروز اعضاء در شعب حضور یافتند و برنامه‌ریزی های لازم برای اخذ رأی انجام شده است.

استاندار اصفهان بیان کرد: در شهر اصفهان نیز ۹۶۰ شعبه اخذ رأی و تعداد قابل توجهی شعب اخذ رأی سیار در استان آماده دریافت آراء مردم هستند.

دکتر مرتضوی خاطرنشان کرد: از لحاظ فراوانی و توزیع شعب اخذ رأی در استان وضعیت مطلوبی داریم تا مردم شریف استان با سهولت رأی خود را به صندوق بیاندازند.

وی مشارکت همگانی مردم را در آینده ایران اسلامی مؤثر و ارزشمند دانست و عنوان کرد: انتخابات سرنوشت کشور را رقم خواهد زد و اگر انتخابات حماسی و پرشور برگزار شود تک تک آراء مردم استحکاماتی است که اقتدار کشور را رقم می‌زند./1304/

ارسال نظرات