۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۵
کد خبر: ۷۶۱۰۸۶

اقدام غیر اخلاقی رسانه‌های اصلاح طلب و واکنش مرکز رسانه قوه قضاییه

اقدام غیر اخلاقی رسانه‌های اصلاح طلب و واکنش مرکز رسانه قوه قضاییه
برخی کانال‌ها خبری را با عنوان «گسترش فیلترینگ با ریاست جمهوری»، به رئیس قوه قضاییه نسبت داده‌اند در حالی که وی بیان کرده که اگر مردم به فضای مجازی چه از جنبه فرصتی و چه از جنبه تهدیدی، نگاه می‌کنند رئیس جمهور به عنوان رئیس شورای فضای مجازی می‌تواند در این امر تاثیرگذار باشد.

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، برخی کانال‌های خبری از صبح امروز خبری را با عنوان «گسترش فیلترینگ با ریاست جمهوری » به رئیس قوه قضاییه نسبت داده‌اند در حالی که رئیس قوه قضاییه در مصاحبه زنده با شبکه یک سیما این موضوع را بیان کرده است که اگر مردم به فضای مجازی چه از جنبه فرصتی و چه از جنبه تهدیدی، نگاه می‌کنند رئیس جمهور به عنوان رئیس شورای فضای مجازی می‌تواند در این امر تاثیرگذار باشد.

رئیس قوه قضاییه در این گفت‌وگو به‌روشنی مسئولیت‌های مهم دیگر رئیس جمهور را نام می‌برد و از مردم می‌خواهد با حضور در انتخابات در این مسئولیت‌ها منشا اثر باشند.

اقدام غیر اخلاقی رسانه‌های اصلاح طلب و واکنش مرکز رسانه قوه قضاییه

قاضی‌القضات گفت: رئیس‌جمهور رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز می‌باشد از همین رو اگر کسانی نسبت به مسائل فرهنگی کشور نقطه نظراتی دارند و در صدد اصلاح و اعتلای آن هستند اینجا نیز رئیس‌جمهور می‌تواند مؤثر و نافع باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای تصریح کرد: رئیس‌جمهور رئیس شورای عالی هماهنگی اقتصادی نیز می‌باشد، از همین‌رو اگر مردم نسبت به رفع مسائل و مشکلات اقتصادی کشور دغدغه‌مند هستند، ضروری است مشارکتی گسترده به هم رسانند؛ بدون تردید برای رفع مشکلات کشور در حوزه اقتصادی با توجه به محدودیت‌هایی که با آنها مواجه هستیم، رئیس‌جمهور می‌تواند منشأ اثر باشد.

رئیس قوه قضاییه بیان داشت: رئیس‌جمهور مسئول اجرای قانون اساسی نیز می‌باشد، رئیس‌جمهور می‌تواند در اجرای همه مفاد و اصول قانون اساسی از جمله فصل مربوط به حقوق مردم، اقدامات موثری را ترتیب دهد.

رئیس دستگاه قضا در پایان خاطرنشان کرد: انشاءالله مردم با حضور پرشور خود در انتخابات امروز، در جهت رفع مشکلات و اعتلای کشور نقش‌آفرینی کنند.

ارسال نظرات