۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۵۰
کد خبر: ۷۶۱۲۱۸

دستگیری ۱۱ سرشاخه یک شرکت هرمی در مشهد

دستگیری ۱۱ سرشاخه یک شرکت هرمی در مشهد
جانشین فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری ۱۱ نفر از فعالان یک شرکت بزرگ هرمی خبر داد .

سرهنگ محمد چراغ  اظهارداشت: کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی مشهد با رصد‌های اطلاعاتی خود از فعالیت یک شرکت هرمی مطلع شده و بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: تیم رسیدگی کننده پرونده با انجام تحقیقات گسترده میدانی محل فعالیت اعضای این شرکت هرمی را در محدوده بولوار احمد آباد شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند.

جانشین فرمانده انتظامی مشهد بیان کرد: ماموران انتظامی پس از اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی قضائی طی عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه ۱۱ سرشاخه این شرکت هرمی را دستگیر و در بازرسی از محل تعدادی جزوات آموزشی و لیست آموزش‌های لازم در رابطه با شرکت هرمی را کشف کردند.

سرهنگ چراغ با بیان این که فعالیت این گونه شرکت‌ها هیچ وجه قانونی ندارد گفت: شایع‌ترین شیوه و شگرد شرکت‌های هرمی اغفال جوانان جویای کار در مشاغل با درآمد بالا است.

این مقام انتظامی با اشاره به معرفی متهمان به مقام قضائی خاطرنشان کرد: با توجه به هشدار‌های مستمر پلیس و تلاش برای آشکارسازی ماهیت مجرمانه اینگونه شرکت ها، هنوز شاهد فریب افرادی هستیم که دارایی خود را در شرکت‌های هرمی نابود می‌کنند.

ارسال نظرات