لوزم توجه به امر به معروف و نهی از منکر در نهادهای اداری و دولتی
نماینده ولی فقیه در استان همدان مطرح کرد؛
حجت الاسلام والمسلمین شعبانی گفت: امر به معروف و نهی از منکر امری باز دارنده است و باید این امر مهم به صورت هوشمندانه و دقیق در نهادهای اداری و دولتی به منصه ظهور برسد.
حوزه علمیه باید برای جهان برنامه داشته باشد
حجت الاسلام والمسلمین محمدی قایینی:
استاد سطوح عالی حوزه علمیه همدان گفت: امام جماعت شدن برای روحانی یک وظیفه است ولی شغل نیست، روحانیت باید پدر معنوی و مدیر جامعه باشد.
۵ تن از شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی در همدان تشییع شدند
مراسم استقبال و تشییع چهار نفر از شهدای حادثه هواپیمایی اوکراینی با حضور نماینده ولی فیه در استان همدان، علما، روحانیان، مسؤولان و اقشار مختلف مردم برگزار شد.
برگزاری ویژه برنامه سوگواره یاس نبوی در ۶۵ بقعه متبرکه
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه استان همدان خبر داد؛
حجت الاسلام حسینی گفت: بررسی ابعاد شخصیتی حضرت زهرا(س) به ویژه مساله دفاع از حریم ولایت از ناحیه ایشان می تواند نقش بسزایی در معنویت جامعه داشته باشد.
نگاهی به فیضیه غرب کشور
مدرسه علمیه آیت الله آخوند شاهد حضور علمای قم برای فعالیت های تحقیقاتی بوده که از این میان می توان به حضور آیت الله مشکینی، آیت الله شبیری زنجانی و امام خمینی اشاره کرد.
ضرورت جذب روحانی در آموزش و پرورش به عنوان معلم مبلغ
حجت الاسلام والمسلمین شعبانی:
نماینده ولی فقیه در استان همدان با اشاره به ضرورت حضور روحانی در روستاها، گفت: بهتر است آموزش و پرورش معلمان خود را از حوزه جذب کنند تا شاهد این مساله باشیم که معلم مبلغ به روستا ها اعزام شود.
نگاهی اجمالی به مدرسه بزرگ همدان
مدرسه علمیه زنگنه همدان از موقوفات شیخ علی خان زنگنه است که وقف نامه این مدرسه به سال هزار و ۱۰۰ هجری قمری باز می‌گردد.
اجرای طرح ارزیابی آموزشی مدارس علمیه همدان
معاون آموزش حوزه علمیه همدان خبر داد؛
حجت الاسلام فرهانی گفت: اساتید سطوح عالی حوزه علمیه همدان با حضور در مدارس سطح یک به بررسی عملکرد اساتید و وضعیت علمی طلاب می پردازند.
نقش سردار سلیمانی در ایجاد وحدت میان مذاهب و اقوام
مولوی اهل سنت مطرح کرد؛
مولوی رئیسی گفت: شهید سلیمانی با ایجاد وحدت میان مذاهب و اقوام توطئه دشمنان را ریشه کن کرد و آنچه جهان اسلام به آن نیاز داشت مانند فرشته نجات به امداد آنها می شتافت.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین