۵ تن از شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی در همدان تشییع شدند
مراسم استقبال و تشییع چهار نفر از شهدای حادثه هواپیمایی اوکراینی با حضور نماینده ولی فیه در استان همدان، علما، روحانیان، مسؤولان و اقشار مختلف مردم برگزار شد.
نگاهی به فیضیه غرب کشور
مدرسه علمیه آیت الله آخوند شاهد حضور علمای قم برای فعالیت های تحقیقاتی بوده که از این میان می توان به حضور آیت الله مشکینی، آیت الله شبیری زنجانی و امام خمینی اشاره کرد.
ضرورت جذب روحانی در آموزش و پرورش به عنوان معلم مبلغ
حجت الاسلام والمسلمین شعبانی:
نماینده ولی فقیه در استان همدان با اشاره به ضرورت حضور روحانی در روستاها، گفت: بهتر است آموزش و پرورش معلمان خود را از حوزه جذب کنند تا شاهد این مساله باشیم که معلم مبلغ به روستا ها اعزام شود.
نگاهی اجمالی به مدرسه بزرگ همدان
مدرسه علمیه زنگنه همدان از موقوفات شیخ علی خان زنگنه است که وقف نامه این مدرسه به سال هزار و ۱۰۰ هجری قمری باز می‌گردد.
اجرای طرح ارزیابی آموزشی مدارس علمیه همدان
معاون آموزش حوزه علمیه همدان خبر داد؛
حجت الاسلام فرهانی گفت: اساتید سطوح عالی حوزه علمیه همدان با حضور در مدارس سطح یک به بررسی عملکرد اساتید و وضعیت علمی طلاب می پردازند.
نقش سردار سلیمانی در ایجاد وحدت میان مذاهب و اقوام
مولوی اهل سنت مطرح کرد؛
مولوی رئیسی گفت: شهید سلیمانی با ایجاد وحدت میان مذاهب و اقوام توطئه دشمنان را ریشه کن کرد و آنچه جهان اسلام به آن نیاز داشت مانند فرشته نجات به امداد آنها می شتافت.
۱۲۹ نفر در همدان رد صلاحیت شده اند
رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در همدان:
حجت الاسلام مرادی گفت: برخی از افراد به دلیل عدم رعایت شرایط قانونی برای مثال عدم استعفا از سمت خود رد صلاحیت شده و برخی نیز به دلیل استعلام از منابع چهارگانه رد صلاحیت شده اند.
دیدار امام جمعه همدان با خانواده شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی
حجت الاسلام والمسلمین شعبانی گفت: سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی یک خطای انسانی بود که مسؤولان نیز در این باره صادقانه از مردم عذرخواهی کرده اند و باید با مسببان این قضیه برخورد شود.
شهید سلیمانی اسطوره ای فراملی و مذهبی بود
ماموستا فرجی:
مدرس و محقق اهل سنت گفت: سردار سلیمانی به درستی مقاومت را منسجم کرد، هیچ گاه نگاه سطحی به داعش نداشت و جریان داعش را چنگ استکبار بر روی صورت اسلام ناب می دانست.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین