۰۱ تير ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۰
کد خبر: ۴۳۳۶۸۴
پ
روحانی اهل تسنن لبنان:
رییس جنبش اصلاح و وحدت لبنان آینده بحرین را در پرتو سیاست های ظالمانه آل خلیفه مبهم توصیف کرد.
شيخ ماهر عبدالرزاق، رييس جنبش الاصلاح و الوحده لبنان

به گزارش خبرگزاری رسا، شیخ ماهر عبدالرزاق رییس جنبش اصلاح و وحدت لبنان در پیامی از سلب تابعیت آیت الله عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین انتقاد کرد و افزود: تصمیم ظالمانه دولت بحرین سبب سوق دادن این کشور به آینده ای نامعلوم و سرشار از تاریکی خواهد شد. سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم به معنای تجاوز به مرجعی است که جایگاه والایی در بحرین و جهان اسلام و عرب دارد.

 

وی توهین به رهبر شیعیان بحرین را توهین به همه علمای دین خواند و تصریح کرد: مقامات بحرینی تصمیم گرفته اند به جنگ ملت بحرین و جنبش مسالمت آمیز و مشروع آن بپردازند، اما این تصمیم ظالمانه تنها بر عزم و اراده ملت بحرین برای ادامه جنبش تا تحقق حقوق کامل خود و اجرای اصلاحات می افزاید.

 

این روحانی اهل تسنن ادامه داد: چنین اقداماتی یک جنایت علیه ملت بحرین و همه ملت های عربی و اسلامی است و از همگان می خواهیم به صورت گسترده به محکومیت این اقدام بپردازند. همه جمعیت ها و گروه های دینی و سیاسی و حقوق بشر در کنار شیخ عیسی قاسم و ملت بحرین قرار گیرند.

 

وی همچنین دولت آل خلیفه را به تجدیدنظر در این تصمیم و پذیرش خواسته های مشروع ملت بحرین فراخواند./980/ب903/د

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین