به گزارش خبرگزاری رسا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، منانشر، زندگی داستانی شهید آسمانی امیر محمد اژدری به قلم سارا عرفانی به زودی به همت انتشارات شهید کاظمی منتشر می‌شود.
امیرمحمد اژدری، از جهادگران و عضو شورای مرکزی قرارگاه امام رضا (ع)، بود که سال گذشته در حین انجام ماموریت جهادی به درجه رفیع شهادت رسید.
امیر محمد اژدری ۲۵ ساله و ساکن تهران بود. او که از فعالین گروه‌های جهادی در این سال‌ها به شمار می‌رفت، بیش از هفت سال به جهاد در مناطق محروم کشور مشغول بود. مسئولیت گروه پزشکی و درمانی امام رضا (ع)، مسئولیت گروه عمرانی امام رضا (ع) و عضو شورای مرکزی قرارگاه امام رضا (ع) بود. اژدری در اکثر استان‌های کشور از جمله لرستان، خوزستان، خراسان، کرمانشاه، ایلام و … سابقه انجام فعالیت‌های جهادی داشت. او سال گذشته در حادثه زلزله کرمانشاه از پیش‌قدمان جهادی برای کمک به مردم زلزله زده بود.

سارا عرفانی که از نویسندگان خوش ذوق انقلابی می‌باشد و تاکنون با آثار فاخری، چون پنجشنبه فیروزه ای، هدیه ولنتاین، لبخند مسیح و… در بین اهالی قلم معرفی شده است، این بار برای جهادگر شهیدی می‌نویسد که زندگی متفاوتی داشته و افتخار این را دارد که نامش در لیست شهدای جهادگر جوان دهه هفتادیست.

زندگی داستانی شهید آسمانی امیر محمد اژدری به قلم سارا عرفانی (خالق کتاب پنجشنبه فیروزه ای) به زودی به همت انتشارات شهید کاظمی منتشر می‌شود. /۹۲۵/د ۱۰۱/ش