۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۹
کد خبر: ۶۴۰۷۷۸
پ
مردم استان خراسان جنوبی از دقایقی قبل از آغاز انتخابات در شعب اخذ رأی حضور به هم رسانده‌اند و اکنون در تمامی شعبات اخذ رأی، ازدحام جمعیت مشتاقان به چشم می‌خورد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در خراسان جنوبی، مردم استان از دقایقی قبل از آغاز انتخابات در شعب اخذ رأی حضور به هم رسانده‌اند و اکنون در تمامی شعبات اخذ رأی خراسان جنوبی، ازدحام جمعیت و صف‌های شلوغ مشتاقان به چشم می‌خورد.

از همه قشر خراسان جنوبی و از پیر و جوان برای شرکت در انتخابات و رأی دادن به پای صندوق‌ها آمده‌اند.

شوق افراد مسن در این انتخابات کمتر از رأی اولی‌ها نیست، حتی کودکان هم در آغوش مادران به پای صندوق‌ها آمده‌اند تا شاهد مشارکت ملی والدینشان و حضور حماسی هموطنانشان باشند.

ذوق کودکان برای انداختن برگه رأی والدینشان به صندوق‌ها در لنز دوربین‌ها جلوه نمایی می‌کند و مُهر‌های آبی زینت بخش صفحات شناسنامه می‌شود تا برگ افتخار دیگری بر دفتر افتخارات نظام جمهوری اسلام ایران باشد.

همچنین روستاییان و عشایر خراسان جنوبی نیز همگام با سایر اقشار جامعه در صفوف افتخارآفرینی حاضر شدند تا برگ زرین از افتخارات ایران اسلامی را رقم بزنند./9314/پ310/ب1

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین