۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴
کد خبر: ۶۵۱۲۹۰
پ
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری:
شریفی با بیان اینکه امروز به شدت نیازمند تولید محتوا در فضای مجازی هستیم، گفت: به یقین نقش دستگاه‌های فرهنگی و دینی در این راستا غیرقابل انکار است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در شهرکرد، ابراهیم شریفی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، ظهر امروز در دیدار با مدیرکل تبلیغات اسلامی این استان، با بیان اینکه مهمترین وظیفه امروز ما این است که دین را سر سفره مردم بنشانیم، تصریح کرد: باید بین مجموعه‌های دینی و فرهنگی هم افزایی به معنای واقعی کلمه صورت گیرد و این از ضرورت‌ها است.

وی با اشاره به رشد چشمگیر حضور افراد در فضای مجازی و سوق دادن فعالیت‌ها به این سمت با توجه به شرایط کنونی جامعه ابراز کرد: متأسفانه فضای مجازی در اختیار ما نیست و این آسیب زا است؛ باید به صورت استانی در این راستا وارد میدان عمل شویم.

شریفی با بیان اینکه امروز به شدت نیازمند تولید محتوا در فضای مجازی هستیم، گفت: به یقین نقش دستگاه‌های فرهنگی و دینی در این راستا غیرقابل انکار است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه متأسفانه برخی به دنبال حاکم کردن مدل غرب در کشور هستند و این خسران آفرین است، ادامه داد: به یقین توجه به آیین‌ها و آداب و رسوم سنتی و مذهبی گره گشای مشکلات امروز کشور است که نباید از آن غافل شویم.

وی با تأکید بر اینکه باید دستگاه‌های فرهنگی پای کار بیایند تا مشکلات برطرف شود، خاطرنشان کرد: متأسفانه تاکنون از ترکیب فرهنگ و هنر در استان غافل بوده ایم که باید به شدت مورد توجه قرار گیرد.

شریفی با اشاره به اینکه باید بسیاری از کار‌های فرهنگی حول محور مسجد صورت گیرد تا اثربخش باشد، تصریح کرد: به یقین هماهنگی بین کانون‌های متولی امور فرهنگی در مسجد نقش مهمی در پیشبرد فعالیت‌ها خواهد داشت./۹۴۵۷/پ310/ب1
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین