۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷
کد خبر: ۶۵۶۹۲۸
پ
فتنه خاکستری (۴۷)
استاد درس خارج حوزه با بیان اینکه جایگاه خوئینی‌ها در قعر جهنم است، گفت: می‌خواهند طایفه خود را نجات دهد، اما این‌ها قابل نجات نیستند، زیرا مردم آگاه و بصیرند و فریب نمی‌خورند.

حجت الاسلام والمسلمین سید حسن سعیدی استاد درس خارج حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، در واکنش به نامه موسوی خوئینی ها به رهبر معظم انقلاب گفت: آقای موسوی خوئینی ها هیچگاه به عنوان یک شخصیت علمی و حوزوی مورد اعتماد مراجع مطرح نبوده و در مسیر انقلاب و خط امام سابقه زندان رفتن هم ندارد.

وی ادامه داد: حتی زمانی که امام خمینی(ره) آقای موسوی خوئینی ها را به عنوان نماینده خودشان در حج معرفی کردند، فرمودند این کار را به توصیه بعضی دوستان یعنی آقای منتظری، مهدی هاشمی و هادی هاشمی انجام داده ام؛ جالب است بدانیم مرحوم امام(ره) این افراد را «طایفه منحرف» خوانده اند.

حجت الاسلام والمسلمین سعیدی با بیان اینکه آقای موسوی خوئینی ها در دار و دسته اصلاح طلبان به عنوان یک ایدئولوگ، خط دهنده و راهدار عمل کرده است، ابراز کرد: وی در دوران اوایل انقلاب میان دانشجویان پیرو خط امام(ره) قرار گرفته بود و از انتشار برخی اسناد در ارتباط با وابستگی بنی صدر به غربی ها جلوگیری می کرد.

استاد درس خارج حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه آقای موسوی خوئینی ها از همان ابتدا دستش با افرادی همچون سید محمد خاتمی، حسن روحانی و هاشمی رفسنجانی در یک کاسه بوده و در دوران ریاست جمهوری آقای هاشمی رفسنجانی و یا سید محمد خاتمی ریاست مطالعات استراتژیک دولت را بر عهده داشته است، افزود: به بیان دیگر این خط یعنی هاشمی رفسنجانی، خاتمی و روحانی از آقای موسوی خوئینی ها خط می گرفته اند.

وی در تحلیل نامه نوشتن موسوی خوئینی ها به رهبر انقلاب در شرایط کنونی تأکید کرد: آقای موسوی خوئینی ها مانند عنکبوت خزیده در کنج دیواری است که می خواهد فراموش نشود و نامش بر سر زبان ها بیافتد، از این رو این نامه را نوشته است.

حجت الاسلام والمسلمین سعیدی تصریح کرد: بعید است که یک فرد تا این مقدار احمق باشد که نداند اگر نامه ای را برای عزیز دل یک ملت بنویسد، جنجال برانگیز خواهد شد، بنابراین اینگونه نامه ها را می نویسد تا مطرح شود و نامش بر سر زبان ها بیافتد.

استاد درس خارج حوزه علمیه قم با اشاره به کارنامه غیر قابل دفاع اصلاح طلبان در اداره مملکت ابراز کرد: اصلاح طلبان در طول مدت زمانی که در رأس امور بوده اند کاری برای ملت انجام نداده اند، از این جهت با گلایه مندی مردم مواجه هستند، از سویی دیگر هم اکنون در اواخر عمر دولت روحانی قرار داریم، بنابراین امثال خوئینی ها سعی می کنند با مقصر جلوه دادن دیگران کاری کنند که مردم اصلاح طلبان را شکست خورده نبینند، بلکه دیگران را مقصر بدانند و از فشارها بر این طیف کاسته شود.

وی با بیان اینکه آقای موسوی خوئینی ها هیچگاه به عنوان یک فرد عالم با تقوا و دلسوز مردم مطرح نبوده است، گفت: این نامه چیز جدیدی نبود، زیرا چند سال گذشته هم کروبی اینچنین نامه ای نوشت و تقصیرها و اتهامات را به رهبری متوجه کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سعیدی با تأکید بر اینکه آقای روحانی همواره در مسائل مختلف مخالف رهبری حرف زده و عمل کرده است، تصریح کرد: به عنوان مثال همه ما در جریان برجام مشاهده کردیم که روحانی بارها بر ضد منویات و سخنان رهبری موضع می گرفت؛ از هاشمی رفسنجانی گرفته که نامه سرگشاده داد و فتنه 88 را شروع کرد تا سید محمد خاتمی و حسن روحانی هیچگاه تابع رهبری نبوده و نیستند.

استاد درس خارج حوزه علمیه قم با بیان اینکه نان و آب مردم دست قوه مجریه است و این قوه است که باید اوضاع مملکت را سامان بخشد، عنوان کرد: وظیفه رهبری راهنمایی و سیاست گذاری و هدایت مسیر انقلاب است و این موضوع را همه می دانند.

وی با تأکید بر اینکه امثال آقای موسوی خوئینی ها و برخی مسؤولان می خواهند با مقصر جلوه دادن دیگران از پاسخگویی فرار کنند، خاطرنشان کرد: امروز آقای روحانی که 7 سال ریاست جمهوری اسلامی را بر عهده دارد باید نسبت به عملکرد ضعیف خود که منجر به افزایش بی سابقه قیمت ها شده پاسخگو باشد؛ آقای روحانی در اوایل ریاست جمهوری اش وعده کنترل قیمت ها و وعده های صد روزه می داد، آیا به وعده های خود عمل کرد؟

حجت الاسلام والمسلمین سعیدی با بیان اینکه موسوی خوئینی ها با جلوگیری از انتشار اسناد وابستگی بنی صدر و جلوگیری از انتشار اسنادی که بی گناهی و مظلومیت شهید بهشتی را بر ملا می ساخت خیانت های بزرگی مرتکب شده است، عنوان کرد: موسوی خوئینی ها که در قعر جهنم است می خواهند طایفه ای که خود روی کار آورده اند را نجات دهد، اما این ها قابل نجات نیستند، زیرا مردم بصیر و آگاه هستند و فریب نمی خورند./841/ت302/ف

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
مهدی
Iran, Islamic Republic of
02:23 - 1399/04/17
انتقاد
محمد
Iran, Islamic Republic of
19:42 - 1399/04/17
امام خمینی فرمودند پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد و فرمودند هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید حال باید سوال کرد آیا آنکه فریاد بر سر ولی فقیه بکشد و پشتیبانی از هجمه آمریکا میکند پیرو خط امام است
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین