۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۵
کد خبر: ۶۷۷۶۵۰
پ
نماینده ولی فقیه در سپاه:
مازندران - حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی گفت: سپاه و بسیج هیچ گونه ورود مصداقی در انتخابات ندارد و نباید به غوغاسالاری‌های دشمن اعتنا کرد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در مازندران، حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی صادقی،  نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران امروز در همایش بصیرتی بسیجیان در حسینه عاشقان کربلا ساری با اشاره به نقش مردم مازندران در انتخابات پیش رو گفت: همان طوری که در دوران دفاع مقدس لشکر ۲۵ کربلا خط شکن و پیشتاز و از لشکر‌های برجسته و ممتاز بود ان اشاء الله در قرن و دوران جدید هم مردم مازندران ادامه دهندگان شهدا باشند و بتوانند افتخار دیگری را خلق کنند.
 
حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی در ادامه سخنان خود به اهمیت حضور حداکثری در انتخابات پرداخت و با بیان اینکه باید کاری کرد تا در انتخابات حاکمیت خدا و گفتمان امام و رهبری تقویت و ترویج شود، افزود: انتخابات در شرایط فعلی یک تحول و نوسازی در مهم‌ترین رکن نظام ولایی است.
 
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با قدردانی و تحسین مردم ایران اسلامی که با بصیرت و مقاومت در برابر همه تهاجم فکری و فرهنگی دشمن ایستادند و فریب دشمنان را نخوردند، تصریح کرد: مردم در برابر فشارها، تحریم‌ها، تهدیدها، فتنه‌ها و نیز در برابر همه هجمه‌های دشمنان معجزاسا ایستادند؛ به همین دلیل این بصیرت و مقاومت مردم بوده است که نظام ولایی را چهل ساله کرده است.
 
حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با تاکید بر این که بصیرت و مقاومت مردم کار‌ی کرده است که نظام ولایی دهه پنجم عمر خود را ببیند، افزود: آمریکایی‌ها اعتراف کردند انقلاب اسلامی مرگ تدریجی ما را رقم زده است.
 
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در ادامه سخنان خود با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب که مهم‌ترین قوه تاثیرگذار قوه مجریه است و باید یک تحول در قوه مجریه بوجود بیاید، خاطرنشان کرد: اصل حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات مهم است به همین دلیل سیاست نظام و رهبری حضور حداکثری امت در انتخابات است.
 
وی به تبیین حضور حداکثری در انتخابات پرداخت و تاکید کرد: حضور حداکثری در انتخابات تقویت کننده اقتدار ملی، امنیت ملی، موجب عقب نشینی دشمنان، تامین کننده منافع ملی، عامل عزت و سربلندی و حل مشکلات است و به همین دلیل راه حل مشکلات حضور هوشمندانه تغییر ساز است.
 
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان این که باید امید، نشاط، سرزندگی را بین مردم ترویج کرد، گفت: نابسامانی‌ها قابل حل است، اما دشمن در تلاش است تا مردم تنها نابسامانی‌ها را ببینند و موفقیت‌های انقلاب را نبینند؛ لذا یکی از موفقیت‌های مهم انقلاب به ذلت کشاندن آمریکا در منطقه است.
 
حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی در ادامه سخنان خود با بیان این که یک انتخاب تحول آفرین می تواند مشکلات را حل کند، خاطرنشان کرد: سه شاخص برای ریاست جمهوری مطرح است که عبارتند از ولایتمداری، روحیه انقلابی و جهادی و نیز کارآمدی؛ و به همین دلیل مردم رییس جمهوری می خواهند که اولاً از جنس حاج قاسم باشد، ثانیاً، دارای روحیه جهادی، انقلابی و مقاومت باشد. رئیس جمهوری که قدرت فساد ستیزی داشته باشد و خسته نشود؛ و در آخر اینکه کار آمد بوده و بتواند از ظرفیت داخلی و فرصت‌ها استفاده کند.
 
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر این که سپاه و بسیج خود را هزینه انقلاب می‌کند چرا که یک فرهنگ است، افزود: گفتمان امام و رهبری در برابر گفتمان وابسته ایستاد و آن را محکوم کرد و این را تجربه چهل ساله نشان داده است.
 
منزلت و سرمایه اجتماعی سپاه هزینه جریان‌های سیاسی و افراد نخواهد شد
 
حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با بیان این که منزلت و سرمایه اجتماعی سپاه هزینه جریان‌های سیاسی و افراد نخواهد شد، تاکید کرد: سپاه و بسیج هیچ گونه ورود مصداقی در انتخابات ندارد؛ و نباید به غوغاسالاری‌های دشمن اعتنا کرد به همین دلیل سپاه و بسیج از شاخص‌ها دفاع می‌کنند، اما نه گرایشی به کسی دارند و نه کسی را تخریب می‌کنند.
 
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با تصریح براین که باید انسجام جبهه انقلاب را مطالبه کرد و در این مقوله وحدت رویه داشت، گفت: انتخابات عرصه بزرگی از تجلی مردم سالاری دینی است و نقش مردم را در انقلاب را بیان می‌کند که از اثار فراوان حضور حداکثری در انتخابات، پشتوانه پیشرفت کشور و برداشتن گام‌های بعدی، عامل وحدت، افزایش روحیه جهادی و بین المللی، افزایش عزت و اقتدار کشور، و نیز دفع کننده دشمنان است.
 
حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با بیان این که سپاه و بسیج در آزمون بزرگ، انتخابات طبق تدابیر حکیمانه و هوشمندانه رهبر معظم انقلاب رفتار می‌کنند، تاکید کرد: امروز انسجام، یکدلی و یک سخنی در سپاه حاکم است و دشمنان خیال واهی نکنند، حواس سپاه در برابر غوغاسالاری و جریان سازی دشمن که در تلاش برای مشغول سازی نیرو‌های انقلابی است، جمع است و با دکترین سیاسی طبق تدابیر رهبری نه گرفتار مصداق سازی‌ها شده و نه دچار اختلاف می‌شود.
 
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با تاکید بر این که حرف همه سپاه و بسیج در انتخابات حضور حداکثری اقتدار آفرین و انتخاب سربازی برای ولایت است، گفت: هرکسی مصداقی به سپاه نسبت داد و یا گفت: مصداق سپاه چه کسی است دروغ می‌گوید. چرا که نقش سپاه و بسیج فقط بصیرت افزایی است.
 
جهاد کبیر، تقویت گفتمان امام و رهبری و افشای گفتمان معاویه صفتان و آمریکا صفتان است
 
حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی در بخش‌های پایانی سخنان خود با تصریح بر این که با فرمانبری از ولایت و تکیه به مفاهیم دینی مشکلات کشور قابل حل است، اضافه کرد: جهاد کبیر امروز تقویت گفتمان امام و رهبری و افشای گفتمان انحرافی معاویه صفتان و آمریکا صفتان است.
 
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان این مطلب که مردم سختی و فشار زیاد دیدند، اما از انقلاب خسته نشدند و ایستاده اند تا کمر دشمن را بشکنند، افزود: استکبار و دشمنان، ایران را به آهوی خسته تشبیه کردند و گفتند اگر به آن فرصت بدهند فرار می‌کند، اما باید به آن‌ها بگوییم ایران اسلامی در برابر گرگ‌های استکباری نه خسته است و نه اهل فرار بلکه ایستاده است و تا کمر دشمنان را نشکند از پای نخواهد نشست./950/
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین