۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۳
کد خبر: ۶۹۶۵۴۷
پ
دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران قبل از شرکت در اجلاس اکو از رایزنی فرهنگی جمھوری اسلامی ایران در عشق آباد بازدید کرد.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری رسا، دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران که برای شرکت در اجلاس سران اکو در عشق آباد وارد ترکمنستان شد یکشنبه 7 آذر پیش از شرکت در اجلاس یادشده از رایزنی فرهنگی کشورمان در ترکمنستان بازدید کرد.

نویدرسولی رایزن فرهنگی کشورمان در ترکمنستان ضمن خیرمقدم به رئیس جمهوری و هیأت همراه توضیحاتی را درخصوص رایزنی فرهنگی و فعالیت های آن بیان کرد. بازدید ابراهیم رئیسی از کلاس های آموزش زبان فارسی، کلاس خوشنویسی، کتابخانه، کلاس ایران شناسی، بازدید از نمایشگاه صنایع دستی و آثار خلق شده توسط فارسی آموزان و اعطای گواهینامه پایان دوره به یکی از فارسی آموزان پایان بخش برنامه بازدید بود.

رئیس جمهور کشورمان همچنین با حضور در کلاس‌های آموزش زبان فارسی از نزدیک با زبان‌آموزان و اساتید آنها گفت ‌و گو کرد. خبر بازدید نیز در سایت ریاست جمهوری قرار گرفت.

گفتنی است؛ رئیس جمهوری کشورمان شنبه شب(6آذرماه) نیز با ایرانیان مقیم ترکمنستان در سفارت کشورمان در عشق آباد دیدار کرد./۹۸۸/

منبع: سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین