۲۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۴
کد خبر: ۷۱۲۵۲۷
پ
نماینده ولی فقیه در کاشان:
اصفهان – حجت الاسلام والمسلمین حسینی با اشاره به اینکه حقوق بگیرهای نجومی مشکلی ندارند، اما حداقل حقوق بگیرها مشکل دارند، گفت: توجه دولت سیزدهم به طبقه پایین جامعه است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در کاشان، حجت الاسلام والمسلمین سید سعید حسینی امروز در خطبه‌های نماز جمعه کاشان در مصلی بقیه الله الاعظم، گفت: صدور قطعنامه مشترک آمریکا، اسرائیل و آژانس توطئه‌ای برای دور کردن ایران از اهداف و عقب نشینی مواضع برحق خود است.

وی افزود: در حالی که نماینده آژانس برای آمدن به ایران اعلام آمادگی کرده بود، اما دولت انقلابی سیزدهم با پاسخی قاطعانه اعلام کرد، ورود به ایران به عنوان نماینده آژانس امکان پذیر نیست اما بعنوان توریست بلامانع است.

به گفته وی آمریکایی‌ها در پیام‌های خود خواستار همکاری با ایران شدند، اما قطع ۲۷ دوربین برجامی و غنی سازی ۶۰ درصدی صنعتی از سوی ایران پاسخ کوبنده به پیام‌های آمریکا، نشانه اقتدار جمهوری اسلامی ایران در برابر دشمن بود.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیداربا رئیس جمهور ونزوئلا، گفت: رهبرمعظم انقلاب مقاومت و پیروزی دولت و ملت ونزوئلا درمقابل جنگ همه جانبه چند بعدی ترکیبی دشمن قابل تقدیر دانست.

وی ادامه داد: پیشرفت‌های علمی و صنعتی جمهوری اسلامی در سخت ترین شرایط تحریم‌های حداکثری به دست آمده است و به اعتراف آمریکایی‌ها تحریم‌های حداکثری به شکست مفتضحانه آمریکا انجامیده است.

نماینده ولی فقیه در کاشان با بیان اینکه رئیس جمهور ونزوئلا فرمایشات رهبرمعظم انقلاب را الهام بخش و دلگرم کننده در مسیر سیاست ضد استعماری دولت و ملت ونزئلا دانست، گفت: در نظام نوین جهانی، جهانی عاری از قدرت‌های استعمارگر و سلطه گر در حال شکل گیری است و این به معنی صدور انقلاب اسلامی به کشور‌های مسلمان و سایر عدالت طلبان جهان و تحقق بیانیه گام دوم انقلاب است.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی اجرای سرود سلام فرمانده را در حال جهانی شدن دانست و اظهار داشت: پیام‌های سرود سلام فرمانده که شامل انس با امام زمان، نماد‌های معنویت ازجمله حاج قاسم، آیت الله بهجت میرزاکوچک خان و ارادت به رهبر معظم انقلاب است سبب استقبال کشور‌های جهان از این سرود شده است.

وی افزود: در فراخوان یکصد هزار نفری اجرای سرود سلام فرمانده در ورزشگاه آزادی تهران بیش از ۳۰۰ هزار نفر ثبت نام کردند و در کاشان نیز بیش از ۲ برابر ظرفیت ورزشگاه امیرکبیر کاشان برای اجرای سرود سلام فرمانده مراجعه کردند، اما نیمی ازآن‌ها به دلیل پرشدن ظرفیت ورزشگاه موفق به ورود به ورزشگاه نشدند.

نماینده ولی فقیه در کاشان به پیام رهبر معظم انقلاب درارتباط با روزنامه اطلاعات اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب، صفا، سلامت نفس، فروتنی، ساده زیستی، پاکدستی، ارادت عمیق به امام، پایداری در دوستی و انقلابی گری را از جمله صفات برجسته دعائی مسؤول روزنانه اطلاعات اعلام کرد.

وی با اشاره به فرمایشات معظم له در ارتباط با انتصاب سید عباس صالحی مسؤول جدید و نماینده رهبری در روزنامه اطلاعات، گفت: چند وجهی بودن نگاه‌ها و سلایق سیاسی در میان نخبگان معتقد به انقلاب و نظام سبب می‌شود حضور روزنامه‌ای مانند اطلاعات ضروری باشد.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی با اشاره به بیست و پنجمین سفراستانی رئیس جمهور به استان اصفهان، گفت: این سفر با برکت ۲۱۰ مصوبه عمرانی و اختصاص ۲۰ هزارمیلیارد تومان اعتبارات برای استان اصفهان داشت که یک دهم  این مبلغ برای منطقه کاشان است.

وی با اشاره به دیدار خود با نماینده رئیس جمهور در کاشان، آران و بیدگل و نطنز و درخواست‌های مردم این شهرستان ها، گفت: امیرمومنان (ع) در نامه ۵۳ نهج البلاغه می‌فرماید، خدا را برای طبقه پایین جامعه در نظر داشته باشید؛ حقوق بگیر‌های نجومی مشکلی ندارند، اما حداقل بگیر‌ها در تامین مخارج خانواده خود مشکل دارند و باید به فکرآن‌ها بود و مشکل آن‌ها را حل کرد.

نماینده ولی فقیه در کاشان با اشاره به اینکه درخواست‌های مردم منطقه کاشان را هر کجا نیاز بوده اعلام کرده و اعلام خواهم کرد، اظهارداشت: توجه دولت سیزدهم به طبقه پایین جامعه است.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی به ۲۳ ذی القعده روز مخصوص زیارت امام رضا (ع) اشاره کرد و با بیان اینکه زیارت امام مقدمه شفاعت از آن‌ها است، افزود: افرادی که توان مالی برای زیارت امام رضا (ع) و عتبات عالیات دارند به زیارت بروند تا مشمول شفاعت آن‌ها باشند./۱۳۰۷/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین