۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۱
کد خبر: ۷۲۵۱۵۶
پ
آستان قدس رضوی با 11 مجموعه شامل ٩ موسسه و دو موسسه از بنیاد بهره وری موقوفات این آستان در نمایشگاه پژوهش و فناوری خراسان رضوی حضور فعال دارد.

به گزارش خبرگزاری رسا در خراسان رضوی، محمد حسن محمدیان، مدیر روابط عمومی و مشاور امور رسانه ای سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی در این باره گفت: سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی به نمایندگی از آستان قدس رضوی همگام با سایر موسسات و سازمان های استان خراسان رضوی با هدف ارائه فعالیت ها و دستاوردهای علمی و پژوهشی خود در نمایشگاه پژوهش و فناوری استان که از تاریخ چهاردهم تا شانزدهم آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد دایر است، حضور فعال دارد.

وی افزود: در این نمایشگاه، مجموعه ها، سازمان ها و موسسات آستان قدس رضوی شامل؛ بنیاد پژوهش های اسلامی، دانشگاه های علوم اسلامی رضوی و امام رضا(ع)، موسسه آفرینش های هنری، موسسه جوانان، موسسه کیفیت رضوی، موسسه کسب وکار رضوی، سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد، مدرسه عالی فقاهت، بنیاد فرهنگی رضوی، موسسه کیفیت رضوی و ستاد سازمان علمی فرهنگی آستان قدس رضوی حضور دارند که آخرین خدمات، فعالیت ها و دستاوردهای علمی و پژوهشی خود را ارائه خواهند داد.

مشاوره امور رسانه ای و مدیر روابط عمومی سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی عنوان کرد: در حاشیه برگزاری این نمایشگاه، برگزاری کارگاه ها و نشست های تخصصی توسط موسسات شرکت کننده در نمایشگاه در دستور کار است که از جمله آن می توان به بازی وارسازی، تربیت اقتصادی کودکان و آموزش مسئله محور اشاره کرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین