۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۰
کد خبر: ۷۳۳۷۳۷

انهدام شبکه مرتبط با ‌منافقین در بابلسر/ وعده پناهندگی اعضای باند به جوانان

انهدام شبکه مرتبط با ‌منافقین در بابلسر/ وعده پناهندگی اعضای باند به جوانان
فرمانده سپاه بابلسر از انهدام شبکه مرتبط با منافقین در بابلسر خبر داد و گفت: با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج)، لیدرهای "شبکه جوانان محلات" در بابلسر دستگیر شدند.

«مصطفی بازوند»  اظهار داشت: پس از رصدهای فراوان اطلاعاتی و تلاش‌های پاسداران گمنام امام زمان(عج)، یک شبکه مرتبط با گروهک سازمان منافقین در بابلسر کشف و منهدم شد.

وی با بیان اینکه براساس پایش سربازان گمنام سپاه بابلسر، این گروه با عنوان "جوانان محلات بابلسر" در منطقه فعالیت می‌کرد، افزود: فعالیت لیدرهای این گروه با هدف جذب جوانان و نوجوانان و فریب آنان بود و به صورت منسجم در حال فعالیت بودند.

فرمانده سپاه بابلسر‌‌ خاطرنشان کرد: این شبکه از ابتدای اغتشاشات با تهیه محتوا برای رسانه‌های معاند فعالیت کرده و با جذب جوانان و نوجوانان با وعده پناهندگی به خارج از کشور فعالیت‌های خود را ادامه می‌دادند.

بازوند با بیان اینکه با اجرای عملیات‌های پیچیده اطلاعاتی لیدرهای این شبکه دستگیر شدند، تصریح کرد: ‌2 لیدر این باند دستگیر شده به عنوان شهروند خبرنگار فعالیت می‌کردند و با وجود ارتباط با شبکه‌های معاند تمام فعالیت‌ها پاک می‌شد اما با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام، تمام ‌فعالیت‌ها بازیابی شدند.

فرمانده سپاه بابلسر ‌همچنین بیان کرد: لیدرهای دستگیر شده ارتباط مستقیم با خارج از کشور داشتند و اقدامات ضدامنیتی زیادی تاکنون انجام شده و روز گذشته با حکم قضایی، تمام لیدرهای این شبکه دستگیر شدند و صفحات فعالیتی آنان نیز مسدود شد.

‌بازوند از طراحی سامانه "راصد 1" برای مقابله با فساد اقتصادی خبر داد و اعلام کرد: سامانه "راصد 1" برای مقابله با هرگونه فساد اقتصادی و ثبت گزارشات مردمی، راه‌اندازی شد که مردم می‌توانند گزارش تخلف و مستندات را در سامانه ثبت کنند و به زودی نیز آدرس این سامانه اطلاع‌رسانی می‌شود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات