۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۱
کد خبر: ۷۳۵۷۵۲
پ
وقتی دشمنان ایران با تحریم‌های ظالمانه و استفاده از پادو‌های کاسه‌لیس و اراذل و اوباش به جان و مال هموطنان ما تعرض می‌کنند و از شبکه‌های رسمی‌شان روش ساخت بمب دستی و قتل شهروندان ایرانی را آموزش می‌دهند و رسماً برای اغتشاشگران اسلحه و مهمات می‌فرستند، چرا باید از انتقام ما در امان باشند؟!

کیهان نوشت: گفت: رونمایی از موشک «‌هایپرسونیک فتاح» بدجوری آمریکا و اروپا و رژیم صهیونیستی را به وحشت ‌انداخته است.

گفتم: یادت هست که هواپیماهای اهدایی غرب به صدام مناطق مسکونی کشورمان را بمباران می‌کردند و ما تسلیحات موثری برای مقابله نداشتیم؟ حالا اما، تمامی منطقه و فرامنطقه زیر برد موشک‌های نقطه‌زن ما قرار دارد و مدت‌هاست که جرأت تعرض به ایران اسلامی را از آنها گرفته است.

گفت: وقتی دشمنان ایران با تحریم‌های غیرقانونی و ظالمانه و استفاده از پادوهای کاسه‌لیس و اراذل و اوباش به جان و مال هموطنان ما تعرض می‌کنند و از شبکه‌های رسمی خود روش ساخت بمب دستی و قتل شهروندان ایرانی را آموزش می‌دهند و رسماً برای اغتشاشگران اسلحه و مهمات می‌فرستند، چرا باید از انتقام ما در امان باشند؟! مگر مقابله به مثل حق قانونی ما نیست؟!

گفتم: البته که هست. نیروها و تأسیسات نظامی کشورهای غربی و رژیم صهیونیستی در تیررس ما هستند و باید بدانند که جنایات آنها علیه مردم کشورمان بی‌پاسخ نمی‌ماند. بکشند، می‌کشیم. دارایی ما را مسدود کنند به دارایی‌هایشان ضربه می‌زنیم و....

گفت: ایول! باید به آنها فهماند که تعرض‌شان به جان و مال مردم ایران، بهای سنگینی دارد.

گفتم: یکی از اراذل زورگیر با شخص قدرتمندی رو‌به‌رو شد و طرف حسابی مشت و مالش داد. وقتی پیش بقیه رفقای دزدش برگشت پرسیدند؛ امروز درآمدت چی بود؟ گفت؛ پدرم! پدرم درآمد!

منبع: فارس
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین