۲۹ دی ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۵
کد خبر: ۷۴۹۹۸۲
نماینده ولی فقیه در کرمانشاه:

سپاه با هدف حمایت از ملت ایران پایگاه های تروریست ها را مورد هدف قرار داد

سپاه با هدف حمایت از ملت ایران پایگاه های تروریست ها را مورد هدف قرار داد
کرمانشاه ـ حجت‌الاسلام و المسلمین غفوری: سپاه برای حمایت و حفاظت از ملت ایران پایگاه های تروریست های داعش را مورد هدف قرار داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در کرمانشاه، حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب‌الله غفوری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه کرمانشاه اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خیمه‌ها و لانه‌های دشمنان این ملت را در نقاط دور و نزدیک هدف موشک‌های بالستیک قرار دارد که این موضوع با حمایت مردم و برای حفاظت از مردم ایران اسلامی انجام شد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به مجازات تروریست‌ها و مزدوران در غرب و شرق کشور، خاطرنشان کرد: خفاش‌های شب پرست نوکر صهیونیست افراد بی‌گناه را در گلزار شهدای کرمان به خاک و خون کشیدند و این بار دست انتقام فرزندان انقلاب به نیابت از مردم از آستین سپاه پاسداران بیرون آمد و دشمن را به اشد مجازات رساند تا همه دشمنان بداند این ملت خط قرمز جمهوری اسلامی است.

امام جمعه کرمانشاه با اشاره به برگزاری گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور در تهران، بیان کرد: ائمه جمعه در هفته گذشته به محضر رهبر معظم انقلاب در حالی شرفیاب شدند که حامل سلام ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی به معظم له بودند و حضرت آقا نیز فرمودند که سلام ایشان را به مردم شریف ایران اسلامی ابلاغ کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین غفوری با بیان اینکه فرمایشات مقام معظم رهبری بر نقش و جایگاه بسیار مهم مردم در تمام عرصه ها بود متمرکز بود بیان کرد: معظم له بر این نکته که مردم ایران اسلامی، مردمی بسیار خوب هستند تأکید کردند و به فرموده بنیانگذار انقلاب اسلامی، مردم ما از مردم زمان وجود پیامبر گرامی اسلام(ص) بهتر و با فضیلت‌تر هستند زیرا در تمامی عرصه‌ها و صحنه‌ها پای کار اسلام ایستاده‌اند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با همراهی مردم با امام راحل(ره) به پیروزی رسید خاطرنشان کرد: مردم ایران اسلامی آنجا که لازم بود به خیابان آمدند و آنجا که لازم بود در جبهه‌ها حضور یافتند و در مقابل دشمنان ایستادند تا از اسلام محافظت کنند.

امام جمعه کرمانشاه افزود: در سال پیروزی انقلاب اسلامی موج مردم به میدان آمد و حکومت طاغوت را به زباله‌دان تاریخ فرستادند و پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز با رأی مردم حکومت اسلامی تشکیل شد و در تمام مراحل انقلاب و نظام اسلامی، مردم پایکار و میدان‌دار بوده‌اند.

حجت الاسلام و المسلمین غفوری با بیان اینکه مقام معظم رهبری و رئیس‌ جمهور خود را خادم مردم می‌دانند، بیان کرد: این موضوع نشان دهنده نقش عظیم مردم در تمامی عرصه‌ها است و زبان از اهمیت و عظمت ملت شریف ایران اسلامی قاصر است که شهدا در سرلوحه کار ملت شریف ایران اسلامی قرار دارند./1400/

ارسال نظرات