۰۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۴
کد خبر: ۷۵۰۵۵۲
جامعه مدرسین:

آیت الله نمازی آراسته به زیور علم و عمل بود

آیت الله نمازی  آراسته به زیور علم و عمل بود
جامعه مدرسین حوزه در پیامی ضمن تسلیت رحلت آیت الله نمازی، وی را عالمی دانست که در سنگر تدریس علوم اسلامی از مدرسان برجسته و در سنگر جهاد از پیشکسوتان عرصه ایثارگری بود.

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پیامی رحلت آیت الله حاج شیخ عبدالنبی نمازی را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت جامعه مدرسین به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

رحلت عالم مجاهد و فقیه جلیل القدر آیت الله آقای حاج شیخ عبدالنبی نمازی -رحمه الله علیه- موجب تألم و تأثر گردید. این دانش آموخته حوزه‌های علمیه نجف و قم، عمر پر برکت خود را در خدمت به مکتب اهل بیت -علیهم السلام- و نظام اسلامی گذاشت و در سنگر تدریس علوم اسلامی از مدرسان برجسته و در سنگر جهاد نظامی از پیشکسوتان عرصه ایثارگری بود.

این جانباز جبهه‌های دفاع مقدس حقیقتا آراسته به زیور علم و عمل بود و جهاد در راه خدا را با تدریس و تألیف، خدمت در مناصب قضایی، امامت جمعه و مبارزه با متجاوزان بعثی و منافقین کوردل در عملیات مرصاد به منصه ظهور رسانده بود.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم رحلت این عالم پرهیزگار را به محضر حضرت بقیه‌الله الاعظم -عجل‌الله تعالی فرجه الشریف-، مقام معظم رهبری-مدظله العالی-، مراجع عظام تقلید -دامت‌برکاتهم-، حوزه‌های علمیه و همچنین به بیت مکرم و شاگردان و ارادتمندان ایشان تسلیت عرض نموده و برای آن عالم وارسته علو درجات، غفران و رحمت الهی را از خداوند متعال خواستار است.

ارسال نظرات