۱۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۳
کد خبر: ۷۵۰۹۲۰

شهادت یک مستشار نظامی ایران در حمله رژیم صهیونیستی به حومه دمشق

شهادت یک مستشار نظامی ایران در حمله رژیم صهیونیستی به حومه دمشق
سفارت ایران در سوریه با انتشار بیانیه‌ای از شهادت یک مستشار نظامی جمهوری اسلامی ایران در تجاوز روز جمعه رژیم صهیونیستی به حومه دمشق خبر داد.

سفارت ایران در سوریه، اعلام کرد که در حمله رژیم صهیونیستی در بامداد روز جمعه به برخی مناطق در دمشق یک مستشار نظامی جمهوری اسلامی ایران به شهادت رسید. 

بر اساس این گزارش، سفارت ایران در سوریه با انتشار این خبر در صفحه شبکه اجتماعی «X» اعلام کرد: «رژیم تروریستی صهیونیستی با نقض قوانین بین‌المللی و حاکمیت سوریه به یک محله مسکونی در حومه دمشق حملات موشکی داشت و طی آن یک مستشار نظامی جمهوری اسلامی ایران به شهادت رسید و به این ترتیب ارتباط این رژیم با تروریست‌ها بیش از پیش آشکار شد. پاسخ به این جنایت قطعی است».

ارتش سوریه پیشتر اعلام کرده بود که بامداد روز جمعه بود رژیم صهیونیستی از سمت جولان اشغالی سوریه، چندین نقطه را در جنوب دمشق هدف قرار داده است. 

خبرگزاری رسمی سوریه «سانا» نیز به نقل از یک منبع نظامی نوشت: «ساعت ۴:۲۰ بامداد جمعه دشمن اسرائیلی از سمت جولان اشغالی، مناطقی در جنوب دمشق را هدف قرار داد».

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به صورت متناوب با نقض حریم هوایی لبنان یا از طریق بلندی‌های اشغالی جولان به سمت اهدافی در شرق و شمال غرب سوریه حملات موشکی انجام می‌دهند.

دولت سوریه بار‌ها اعلام کرده است رژیم صهیونیستی و متحدان منطقه‌ای و غربی آن از گروه‌های تکفیری تروریستی که با دولت سوریه می‌جنگند، حمایت می‌کنند. ارتش سوریه تاکنون بار‌ها محموله‌های تسلیحاتی و مهمات ساخت فلسطین اشغالی را از گروه‌های تروریستی مستقر در سوریه کشف کرده است.

ارسال نظرات