۰۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۰:۰۰
کد خبر: ۷۵۴۰۸۸

خسارت شدید به کریات شمونه بعد از حمله موشکی حزب‌الله

خسارت شدید به کریات شمونه بعد از حمله موشکی حزب‌الله
رسانه‌های رژیم صهیونیستی از خسارات شدید به شهرک کریات شمونه در پی حمله موشکی حزب‌الله و کشته شدن دست کم یک نفر خبر دادند.

در پی پاسخ موشکی حزب‌الله به جنایت اخیر صهیونیست‌ها در جنوب لبنان، رسانه‌های عبری از خسارت شدید به شهرک کریات شمونه که مورد هدف موشک‌های حزب‌الله قرار گرفته است خبر دادند.

نهاد موسوم به موسسه «دفاع مدنی» رژیم صهیونیستی گزارش داد که در پی اصابت بیش از 30 موشک به شهرک کریات شمونه خسارت شدیدی به یک ساختمان وارد شده و یک نفر هم زخمی شد.

روزنامه عبری هاآرتص هم در گزارشی به همین منظور از خسارات شدید مادی به شهرک کریات شمونه و کشته شدن دست کم یک نفر در حمله موشکی حزب‌الله خبر داد.

رسانه‌های عبری در ادامه گزارش دادند که امروز کریات شمونه صبح بسیار سختی داشت و موشک‌های زیادی به سمت این شهرک شلیک و خسارات زیادی نیز وارد شده است.

بر اساس این گزارش، گروه های آتش‌نشانی اسرائیل در شمال بعد از حمله موشکی حزب‌الله در چندین منطقه از کریات شمونه و اطراف آن مشغول خاموش کردن آتش‌های ناشی از این حمله هستند.

در ادامه جنایات صهیونیست‌ها علیه غیرنظامیان در جنوب لبنان، نیروی هوایی ارتش رژیم صهیونیستی بامداد امروز (چهارشنبه) دست به جنایت دیگری در جنوب لبنان زد و این بار یک مرکز پزشکی و درمانی را هدف قرار داد.

به‌ گزارش شبکه المیادین، ارتش صهیونیستی در یک حمله هوایی ساختمان «جمعیت پزشکی اسلامی» در روستای الهباریه در جنوب لبنان را هدف قرار داد که این حمله تاکنون حداقل 7 شهید در پی داشته است.

در پاسخ به این جنایت صهیونیست‌ها، حزب‌الله بلافاصله اقدام به انجام عملیات نظامی علیه مواضع اشغالگران کرده و با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که رزمندگان مقاومت اسلامی در حمایت از مردم استوار غزه و نیز مقاومت شجاع و شریف آن و همچنین در پاسخ به جنایتی که دشمن صهیونیستی در منطقه الهباریه مرتکب شد، ساعت 8 صبح امروز چهارشنبه شهرک کریات شمونه و فرماندهی تیپ 769 ارتش اشغالگر در پادگان کریات شمونه را با ده‌ها موشک هدف قرار دادند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات