۱۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۹
کد خبر: ۷۵۴۴۱۶
حجت الاسلام شیرنژاد خبر داد؛

برپایی مراسمات ایام شهادت امیرالمومنین در ۴۷ بوستان شهر تهران

برپایی مراسمات ایام شهادت امیرالمومنین در ۴۷ بوستان شهر تهران
رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری با اشاره به برنامه‌های برگزار شده در بوستان های شهر تهران یکی از اصلی ترین این برنامه های را برپایی نماز جماعت معرفی کرد.
به گزارش خبرگزاری رسا در تهران، حجت الاسلام‌ علیرضا شیرنژاد، رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران، در گفتگویی، ضمن تسلیت ایام شهادت امیرالمومنین علی علیه السلام و لیالی پربرکت قدر گفت: امسال با توجه به تقارن روز طبیعت با روز شهادت امام علی علیه السلام مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران برنامه‌های متنوعی را در بوستان‌های سطح شهر تهران برگزار کرد.
 
وی افزود: این برنامه‌ها با هدف تعظیم شعائر الهی و بهره‌مندی روزه‌داران تهرانی و گسترش سنت افطاری ساده در ۴۷ بوستان تهران برگزار شده است.
 
رئیس مرکز فعالیت‌های دینی با اشاره به  برنامه‌های برگزار شده در بوستان‌ها تشریح کرد: یکی از اصلی‌ترین برنامه‌هایی اجرا شده، در بوستان ها برپایی نماز جماعت ظهروعصر و مغرب و عشا به اقامه روزه داران بود.
 
وی ادامه داد: همچنین به مناسبت روز شهادت امام علی علیه السلام مراسمات عزاداری در این بوستان‌ها برگزار شد که بحمدالله شاهد استقبال مردم ولایی تهران بودیم.
 
حجت الاسلام شیرنژاد با اشاره به بزرگترین کمپین افطاری ساده در جهان اسلام اظهار کرد: مرکز فعالیت‌های دینی امسال با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر گسترش سنت افطاری‌های ساده در مساجد و خیابان‌ها بزرگترین کمپین افطاری ساده در جهان اسلام را اجراکرد.
 
وی در پایان گفت: فاز اول این کمپین با پخش افطاری ‌های ساده در بوستان‌های شهر آغاز و هم اکنون نیز تا پایان ماه مبارک ادامه خواهد داشت
ارسال نظرات