۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۲
کد خبر: ۶۷۷۶۴۴
پ
عضو هیئت علمی دانشگاه امیرالمؤمنین اهواز:
خوزستان - حجت الاسلام عظیمی فر گفت: انسجام، عزم و وحدت ملی، حمایت از بخش تولید و رفع موانع سبب تحقق شعار سال می‌شود.  
حجت الاسلام علیرضا عظیمی فر، عضو هیئت علمی دانشگاه امیرالمؤمنین اهواز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در اهواز با اشاره به  تکرار شعار‌های اقتصادی در چند سال اخیر از سوی رهبر معظم انقلاب بیان داشت: انتخاب شعار‌های اقتصادی و معیشتی در چند ساله اخیر به معنای غفلت از مسائل فرهنگی نیست؛ عواملی، چون جنگ اقتصادی، تحریم، بیکاری و ... سبب شد تا چند سال گذشته رهبر معظم انقلاب عنایت خود را بر روی مسائل اقتصادی و معیشتی بگذارند.

حجت الاسلام عظیمی فر شرط تحقق شعار سال را حمایت از بخش تولید و رفع موانع دانست و تصریح کرد: شعار سال مانند کتاب قانون و منشوری است که باید نصب العین قرار گیرد.

وی انتخاب شعار سال را نقشه راهی برای آبادی کشور خواند و ابراز داشت: امسال، سال به روز رسانی توانایی‌های ملت ایران در مقابله با امراض، بیماری‌ها و ویروس منحوس کرونا است.

عضو هیئت علمی دانشگاه امیرالمؤمنین اهواز با تأکید بر لزوم پر کردن خلاء‌های مدنظر مقام معظم رهبری اظهار داشت: همانطور که رهبر معظم انقلاب بیان داشتند؛ کار‌های صورت گرفته در سال‌های گذشته در حد انتظار نبوده  و در سال جدید باید این خلاء‌ها پر شود.  

حجت الاسلام عظیمی فر در پایان گفت: انسجام، عزم و وحدت ملی سبب تحقق شعار سال می‌شود. /۹۴۵۴/
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین