۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۵
کد خبر: ۶۸۶۴۴۵

حمایت جبهه مقاومت از پاسخ موشکی حزب الله لبنان به اسرائیل

حمایت جبهه مقاومت از پاسخ موشکی حزب الله لبنان به اسرائیل
جنبش النجباء عراق و انصارالله یمن از پاسخ حزب الله لبنان به حمله هوایی پنجشنبه گذشته رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان حمایت کرد.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری رسا، جنبش النجباء از گروه‌های مقاومت عراق از پاسخ حزب الله لبنان به حمله هوایی پنجشنبه گذشته رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان حمایت و بر آمادگی کامل خود برای ورود به معادله بازدارندگی که سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان اعلام کرده است تأکید کرد.

جنبش النجباء در بیانیه‌ای اعلام کرد در حالیکه ما امروز با بی توجهی و بی اعتنایی نیرو‌های سرسپرده و تسلیم شده در برابر مستکبران و اشغالگران در منطقه مواجهیم و رژیم صهیونیستی و آمریکا و کشور‌های متجاوز نیز نماد این استبداد و اشغالگری هستند، شاهدیم که انگشتان رزمندگان روی ماشه هاست و برای پاسخ آماده هستند و در هر میدانی حضور دارند تا تلخی شکست و ناکامی را به اراذل اشغالگر بچشانند.

امروز دلاورمردان حزب الله همچنانکه از آنها انتظار داریم نشان دادند در راه خداوند از سرزنش سرزنشگران نمی‌ترسند، به اصل پاسخ متقابل عمل کردند و به حمله دشمن پاسخ دادند تا ثابت کنند خط مشی اشغالگران و حملاتشان هر قدر هم طفره بروند و هر کاری برای ادامه بقای شان بکنند، از بین رفتنی است.

در این بیانیه آمده است در عین حال ما بر ایستادگی مان در کنار مقاومت در لبنان تأکید و اعلام می‌کنیم برای ورود به معادله بازدارندگی که جناب سید حسن نصر الله دبیر کل حزب الله لبنان اعلام کرده است آمادگی کامل داریم.

حمایت و پشتیبانی انصارالله از حزب‌الله لبنان

شبکه خبری روسیا الیوم نوشت: سخنگوی جنبش انصارالله یمن حمایت و پشتیبانی خود از حملات توپخانه‌ای حزب‌الله لبنان به پایگاه‌های رژیم صهیونیستی با ده‌ها موشک را اعلام کرد.

محمد عبدالسلام، سخنگوی جنبش انصارالله یمن توییت کرد: به مقاومت اسلامی در لبنان بابت شلیک ده‌ها موشک به پایگاه‌های رژیم صهیونیستی در مزارع شبعا در پاسخ به تجاوزات اخیر آن تبریک می‌گوییم.

همچنین عبدالسلام توییت کرد: مقاومت اسلامی با پاسخ مشروع و بررسی شده خود هم از نظر عملی و هم از منظر جنگی نشان داد که با هر حمله‌ای مقابله به مثل خواهد شد و دشمن نمی‌تواند از معادلاتی که پیروزی سال ۲۰۰۶ را رقم زدند، فراتر برود.

حزب‌الله لبنان در پاسخ به حملات هوایی شامگاه پنج‌شنبه رژیم صهیونیستی به خاک لبنان، ده‌ها موشک را به اراضی واقع در اطراف پایگاه‌های اشغالگران اسرائیلی در مزارع شبعا شلیک کرد./۹۸۸/

منبع: پایگاه اینترنتی عراقی صابرین نیوز و شبکه خبری روسیا الیوم

ارسال نظرات