۲۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۹
کد خبر: ۷۱۱۷۵۶
پ
نشست صمیمی معاونت‌های آموزش جامعه‌الزهرا و مرکز مدیریت حوزه خواهران برگزار شد.

به گزارش سرویس حوزه و روحانیت خبرگزاری رسا، نشست صمیمی و تعاملی معاونت‌های آموزش دو مرکز حوزوی جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها و مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران به میزبانی جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها برگزار شد.

در این نشست که معاونان آموزش دو مجموعه با مدیران کل خود حضور داشتند، ابتدا حجت‌الاسلام والمسلمین حسینعلی تهرانی ضمن تبریک به سرکار خانم افتخار یوسفی به سمت معاون آموزش و تربیت جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها، انتخاب ایشان را انتخابی شایسته دانست و خاطر نشان کرد: مجموعه ها باید از ظرفیت‌های درونی خود به نحو احسن بهره مند شوند.

معاون آموزشی مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران تأکید کرد: برای پیشبرد بهتر اهداف بهتر است امور مشترک بین دو مجموعه شناسایی شده و از یک مسیر واحد پیگیری شود.

همچنین سرکار خانم یوسفی ضمن خوشامدگویی، از تعاملات بین دو مجموعه استقبال کرد واین امر را لازمه تسهیل و تسریع در پیشبرد اهداف مشترک بین دو مجموعه دانست.

در ادامه هر یک از مدیران معاونت‌های آموزش دو مرکز به بیان نکاتی در حیطه شرح وظایف و مأموریت خود، جهت زمینه‌سازی برای تعامل سازنده و هم‌افزایی بیشتر پرداختند.

برنامه‌ریزی‌های دقیق، منسجم و عملیاتی هماهنگ در جهت امور تربیت و تهذیب طلاب، اساتید و کارمندان، ایجاد نشاط علمی و انگیزه بخشی به طلاب  ارتقاء با برگزاری المپیادهای مشترک و مسابقات علمی، همکاری بیشتر بین اساتید دو مجموعه در بحث جذب اساتید و ارتقاء علمی آنها و دوره‌های دانش‌افزایی از جمله محورهای مورد تأکید طرفین جهت همکاری و تعامل بیشتر بود.

همچنین تعامل دو مجموعه جهت صرفه‌جویی در زمان، منابع انسانی، مالی و پرهیز از موازی‌کاری، ارائه خدمات به طلاب در مورد صدور مدرک، تطبیق دروس و برگزاری امتحانات مجازی و غیرحضوری و امور مربوط به جذب و گزینش طلاب از دیگر موارد مطرح در این نشست بود.

سرکار خانم افشار مدیرکل تحصیلات عمومی، سرکار خانم شیرازی مدیر کل سنجش و پذیرش، سرکار خانم رنجبر مدیر کل برنامه ریزی و نظارت، حجت الاسلام والمسلمین آقای قاسمیان مدیر کل امور اساتید از مرکز مدیریت خواهران و سرکار خانم مقصودی مدیرکل امور اساتید، سرکار خانم ارمکان مدیر کل سنجش و پذیرش، سرکار خانم حسینی مدیر کل امور تربیتی، جناب حجت الاسلام والمسلمین حسینی خراسانی مدیر کل برنامه ریزی آموزش و نظارت و جناب آقای غلامرضاپور مدیر کل خدمات آموزشی از جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها به بیان نقاط مشترک جهت همکاری بیشتر پرداختند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین