۰۱ مهر ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۱
کد خبر: ۷۱۹۹۸۱
پ
پس از اقامه نماز جمعه در سراسر کشور برگزار شد؛
مردم ایران یک صدا در روز جمعه پس از اقامه نماز، علیه اغتشاشگران به خیابان ها آمدند و با حمایت از نیروی انتظامی خواستار برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم جامعه شدند.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، یک هفته پیش فیلمی در فضای مجازی دست به دست شد که دختر جوانی با حضور در کلاس های آموزشی تربیتی نیروی انتظامی به زمین می خورد و ساعاتی بعد خبری سراسر رسانه های داخلی و خارجی را فراگرفت که مهسا امینی در اثر برخورد فیزیکی گشت ارشاد دچار سکته مغزی شده است و روز دیگر خبر فوت این شهروند ایرانی تیتر یک همه رسانه ها و حتی دنیای مجازی و استوری ها شد.

این خبر موجی از نارضایتی و احساس همدردی را به همراه داشت، از سوی دیگر نیروی انتظامی نیز با در اختیار گذاشتن تصاویر و فیلم روبه رو شدن ماموران با خانم مهسا امینی و پرونده پزشکی او به همه شایعات و تهمت ها پایان داد اما هرچند فیلم و تصاویر منتشر شد اما ماهی گیران از آب گل آلود همان معاندان نظام و شبکه های بیگانه برای تسویه حساب شخصی پیراهن او را علم کردند و به کمک برخی از سلبریتی ها جو کشور را نا آرام کردند.

از آنجایی که کار آشوبگران همیشه ضرر رساندن به عموم ملت بوده و این را تاریخ گذشته و معاصر به اثبات رسانده است اینبار نیز به جان اموال بیت المال افتاده و چندین بانک، ماشین های نظامی و امدادی را به آتش کشاندند و چون با مماشات نیروهای نظامی مواجه شدند با وقاحت بیشتر وحشیانه چند نفر در مشهد و تبریز را بیرحمانه به شهادت رساندند و با توهین به مقدسات پرچم عزیز کشورمان و قرآن کلام الهی را آتش زدند.

در همین راستا مردم بصیر و انقلابی ایران پس از پنج روز ناآرامی عصر امروز پس از اقامه نماز جمعه همراه و همزبان در سراسر کشور به خیابان آمده و با انزجار از آشوبگران صف خود را از آنها جدا کردند و با حمایت از نیروی انتظامی و هدیه دادن گل به مأموران نظامی خواستار برخورد شدید با برهم زنندگان نظم در جامعه شده و از دستگاه قضا محاکمه شدید آنها را خواستند و بار دیگر با آرمانهای امام راحل، شهدا، رهبر معظم انقلاب و ارزش های نظام جمهوری اسلامی تجدید بیعت کردند.

مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با در دست داشتن تصاویری از امام راحل و رهبر انقلاب و همچنین دست نوشته هایی با مضمون «ما تا آخر ایستاده ایم، مطیع رهبریم، پلیس قانون‌مدار تشکر تشکر» انزجار خود را از حرکات هنجار شکنانه اخیر و اهانت برخی عوامل به مقدسات ابراز کردند.

خروش ملت بصیر ایران علیه آشوبگران و اهانت کنندگان به قرآن

خروش تهرانی ها علیه اغتشاشگران

مردم انقلابی و نمازگزارن تهران ظهر امروز پس از اقامه نماز جمعه در محکومیت حرکات هنجارشکنانه اخیر راهپیمایی کردند.

این راهپیمایی در محکومیت حرکات هنجارشکنانه اخیر و اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و به آتش کشیدن مساجد و هتک حرمت نسبت به حجاب بانوان میهن اسلامی صورت گرفته است.

این مراسم از دانشگاه تهران به سوی میدان میدان انقلاب برگزار شد.

مردم تهران در این راهپیمایی با سر دادن شعارهایی همچون " نابودی فتنه گر شعار ملت ماست"، " این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده"، " مرگ بر آمریکا"؛ " مرگ بر اسراییل"، " مرگ بر انگلیس"، " مرگ بر ضدولایت فقیه" ، " این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده"، " وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد"، "

توطئه و اغتشاش کار منافقین است"، "پیروی از رهبری باعث هر عزت است" و... انزجار خود را به اقدامات آشوبگرانه و توطئه آمیز دشمنان و آشوب گری ها در کشور نشان دادند.

مردم اصفهان نیز در محکومیت حرکات هنجارشکنانه راهپیمایی کردند.

این راهپیمایی در پی حرکات هنجارشکنانه اخیر و اهانت معدودی از عناصر خودفروخته به ساحت مقدس قرآن کریم و به آتش کشیدن مساجد و هتک حرمت نسبت به حجاب بانوان میهن اسلامی، در محکومیت این حرکات مذبوحانه صورت گرفته است.

مردم اصفهان در این راهپیمایی تصاویری از رهبر معظم انقلاب، سردار سلیمانی و سایر شهدای کشورمان را به همراه داشتند؛ برخی از راهپیمایان همچنین پرچم کشورمان را با خود همراه داشتند.

در راهپیمایی مردم شیراز که از مصلی جمعه شیراز تا میدان نمازی برگزار شد، مردم همیشه در صحنه سومین حرم اهل بیت (ع) در ایران اسلامی، اعتراض خود را نسبت حرکات هنجارشکنانه اغتشاشگران که با کشتار مردم بی گناه همراه شده، اعلام کردند.

خروش ملت بصیر ایران علیه آشوبگران و اهانت کنندگان به قرآن

مطالبه مازندرانی ها برخورد با آشوبگران بود

راهپیمایی اعلام انزجار مردم مازندران از آشوب‌های اخیر در کشور با حضور پرشور مردم و مسؤولان استانی و همچنین نمازگزاران در مرکز استان برگزار شد در این مراسم که برخی از شرکت‌کنندگان بعد از مراسم خطبه نماز جمعه به نماز گزاران پیوستند؛ حمایت خویش را از اقدامات نیروی انتظامی اعلام کرده و خواستار برخورد جدی با اراذل، اوباش و اغتشاش‌گران شدند.

راهپیمایی مردم گنبدکاووس در محکومیت آشوب‌های اخیر

مردم این شهرستان با حضور خود در راهپیمایی امروز جمعه اول مهرماه بعد از ادای نمازجمعه هرگونه اقدامات اشوبگرانه، هتک حرمت به حجاب بانوان، خسارت به بانک ها و دستگاه های دولتی، اهانت به ساحت مقدس قران کریم، آتش کشیدن مساجد و بی حجابی را بشدت محکوم کرده و اعلام کردند که همواره با پیروی از منویات مقام معظم رهبری پای عهد خود با نظام جمهوری اسلامی خواهند بود.

مردم انقلابی قزوین ظهر امروز پس از اقامه نماز جمعه در محکومیت حرکات هنجار شکنانه اخیر از مسجد النبی به سوی سبزه میدان راهپیمایی کردند.

این راهپیمایی در محکومیت تحرکات آشوبگرانه اخیر، اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم، به آتش کشیدن مساجد و هتک حرمت نسبت به حجاب بانوان میهن اسلامی صورت گرفت.

مردم ولایی و شهیدپرور همدان ظهر امروز و بعد از اقامه نماز جمعه در پاسخ به اغتشاشگران و جریان آشوب راهپیمایی کردند و قاطعانه حمایت خود را از نیروی انتظامی برای تأمین امنیت در کشور و مواجهه با آشوبگران اعلام نمودند.

زن و مرد با شعار «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر آشوبگر»، «مرگ بر فتنه‌گر» و «مرگ بر آشوبگر» فریاد زدند که از هیچ فتنه‌ای هراس ندارند و در مقابل اغتشاشگران خواهند ایستاد.

خروش ملت بصیر ایران علیه آشوبگران و اهانت کنندگان به قرآن

گرمای شعار اهوازی ها، آشوب و آشوب گر را ذوب کرد

اهوازی ها نیز در محکومیت حرکات هنجارشکنانه اخیر و اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و به آتش کشیدن مساجد و هتک حرمت نسبت به حجاب بانوان به خیابان آمدند.

نمازگزاران یزدی در راهپیمایی امروز خود تخریب اموال عمومی، توهین به مقدسات ملت مسلمان ایران و ایجاد ناآرامی را محکوم کردند و با سردادن شعارهای نظیر«مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر منافق» انزجار خود را عاملین اغتشاشات اخیر اعلام کردند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی که بالغ بر دو هزار نفر زن و مردم، با اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران با آرمان‌های امام شهدا تجدید بیعت کرده و اعلام کردند با تمام توان پای ارزش های اسلامی ناب محمدی و جمهوری اسلامی ایران ایستاده‌اند.

خروش ملت بصیر ایران علیه آشوبگران و اهانت کنندگان به قرآن

قم یکپارچه، یک صدا، انزجار از آشوبگر شد

مردم ولایت مدار قم همانند سایر شهرهای ایران برای حمایت قاطع از نظام جمهوری اسلامی و تشکر از نیروهای مسلح و انتظامی کشور از مصلی قدس به سمت میدان روح الله این شهر راهپیمایی کردند و خواستار برخورد قاطع با مسببین این ناآرامی ها در کشور شدند.

گفتنی است در پایان مراسم قطعنامه قرائت شد که متن آن به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

«وَلَنْ تَرْضَیٰ عَنْکَ الْیَهُودُ وَلَا النَّصَارَیٰ حَتَّیٰ تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ ۗ قُلْ إِنَّ هُدَی اللَّهِ هُوَ الْهُدَیٰ»

امت اسلام در شرایطی از یک آزمون بزرگ سربلند بیرون آمده و با خلق اربعینی بی نظیر شور و شکوه اسلامی، شیعی و انقلابی خود را نمایان ساخت و بر تمام معادلات باطل و ذهنیت‌های منفی دشمنان خط بطلان کشید؛ که امواج نورانی آن تمامی مرزهای جغرافیایی و انسانی را درنوردیده، امّا با صدور دستور اهانت به ساحت قدسی قرآن و مقدسات و ارزش‌های دینی و برپایی آشوب و بلوا در شهرها، از اتاق‌های فکر استکبارجهانی، چهره پلید دشمنان قسم خورده و معاند را بیش از پیش برای همگان نمایان و بار دیگر دشمنی، رذالت و زبونی دشمنان عنود و حسود اسلام و انقلاب را به نمایش گذاشت.

امروز بیش از هر زمان دیگری درخت تومند و ریشه دار انقلاب اسلامی و ملت بزرگ و فهیم ایران اسلامی در اوج عزت و اقتدار قرار داشته و توانسته با توکل به ذات لایزال الهی و استمداد از عنایات خاصّۀ حضرت ولی عصر مهدی موعود «عجل الله تعالی فرجه الشریف» و با تکیه بر مبانی اسلام ناب محمدی «صلی الله علیه و آله و سلم» برگرفته از رهنمودهای رهبر فقید و بت شکن حضرت امام خمینی «رحمت الله علیه» و اطاعت از منویات حکیمانه قائد عظیم الشان حضرت امام خامنه ای «مدظله العالی»، یکی پس از دیگری قله‌های رفیع عزت و افتخار را فتح نموده و توطئه‌های شوم سران سلطه و استکبار جهانی را خنثی سازد.

امروز همه شاهدند که با عزم و اراده‌ای جهادی و انقلابی و اِعمال سیاست‌های مدبرانه داخلی و خارجی نظام اسلامی، دشمنان در رسیدن به اهداف شومشان ناکام مانده و برای نیل به اهداف پلیدشان به هر حرکت شومی دست می‌زنند.

بدخواهان نظام و دشمنان خارجی، گمان کرده‌اند خواهند توانست با ایجاد فتنه و آشوب‌های داخلی، حرکت بالنده و پیش روندۀ انقلاب الهی ما را سد کرده، حال آنکه پس از گذشت بیش از ۴ دهه از حیات طیبۀ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، تمام فتنه‌های مذبوحانه آنان با شکست مواجه شده و انقلاب اسلامی با قدرت و اقتدار روز افزونش، همچنان به راه نورانی خود ادامه می‌دهد.

آنچه که طی روزهای اخیر در تهران و برخی شهرستان‌ها با فتنه انگیزی دشمنان بیرونی و نفوذی‌های داخلی سرسپرده و فریب خورده رخ داد، بیانگر طراحی شوم همه زخم خوردگان از نظام اسلامی و ایجاد خلل در مسیر اراده و پیشرفت ملت بصیر ایران اسلامی است.

ما تظاهرکنندگان همراه، همدل و هم صدا با مردم همیشه در صحنه و آگاه بیش از ۹۰۰ شهر ایران اسلامی، امروز جمعه در دومین روز از ایام نورانی هفتۀ بزرگداشت دفاع مقدس با گرامیداشت یاد و خاطرۀ شهدای گرانقدر، جانبازان غیور، آزادگان سرافراز و رزمندگان عزیز جبهه‌های نبرد حق علیه باطل در هشت سال جنگ تحمیلی؛ آمده‌ایم تا با اجتماع باشکوه، وحدت بخش و دشمن شکن خود؛ ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امامین انقلاب و شهدای والامقام، نفرت و انزجار و خشم انقلابی خود را از این گونه جنایت‌ها و خباثت‌های سران فتنه و عوامل مزدور و سرسپردۀ داخلی اشان فریاد کرده و با فریادهای کوبندۀ شعار «الله اکبر خامنه ای رهبر» در پایان هر بند از این قطعنامه، مطالبات و مواضع رسمی خود را اعلام کنیم:

۱ جنایت و خباثت عده‌ای معدود از عناصر خودفروخته و فریب خورده و مزدوران سرسپرده در اهانت بی‌شرمانه ه به ساحت قدسی و آتش زدن کتاب رحمت و حِکمت، قرآن مجید واهانت وقیحانه به مقدسات و ارزش‌های دینی و اعتقادات عمومی و به آتش کشیدن تعدادی از مساجد و هتک حرمت حجاب و عفاف بانوان محترمه را کاملاً مردود و شدیداً محکوم می‌کنیم.

۲- ما حاضران در این تجمع؛ مراتب حمایت قاطع خود را از حافظان جان و مال و امنیت، نیروی محترم انتظامی که مظهر اقتدار جمهوری اسلامی است و سایر دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی اعلام داشته و یاد و خاطره شهدای گرانقدر نیروی انتظامی را که با تقدیم شهدای عزیز حافظ امنیت کشور هستند گرامی می‌داریم و از این جان برکفان می‌خواهیم تا با قوت و قدرت به وظایف قانونی خود عمل کرده و خواب راحت را از برهم زنندگان آرامش عمومی و امنیت کشور سلب نمایند.

۳ ما تظاهر کنندگان؛ از قوۀ محترم قضائیه می‌خواهیم دراولین فرصت ممکن در اقدامی سریع و انقلابی به جرایم اغتشاشگران و آشوبگران رسیدگی و با مجرمان این حوادث اخیر برخورد قاطع قانونی نموده و نتایج رسیدگی‌های خود را در اسرع وقت به اطلاع افکارعمومی برسانند.

- از همگان به ویژه جوانان و نوجوانان عزیز و آگاه و فهیم ایران اسلامی می‌خواهیم در این فتنه، همچون گذشته با شناخت حق و ملاک‌های آن و دریافت روایت‌های صحیح و معتبر از رسانه‌های رسمی کشور به ویژه صدا و سیما، با بصیرت و حفظ هوشیاری خود، دشمنان را در نیل به اهداف پلید خود ناکام بگذارند و همچنین به معاندان و نفوذی‌ها و عوامل وابستۀ آنان اعلام داشته؛ اگر چه ملت ایران از بعضی عملکردها گله مند است، اما هرگز حرکات شوم و ضد اسلامی و ضد انقلابی شما را تحمل نخواهد کرد و اگر دست از رفتارهای ننگین خود برندارید، یقیناً همانند فتنه‌های گذشته، درسی فراموش نشدنی و ضرب شستِ سختی از ملت شجاع و غیور ایران اسلامی دریافت خواهید کرد.

۵- سردار دل‌ها حاج قاسم عزیز فرمود: کل جمهوری اسلامی حرم است ؛ امروز دشمنان با کمال وقاحت و بی شرمی به بهانه یک حادثه، به تمامی مقدسات دینی و انسانی جسارت کردند، به چادر زنان پاکدامن تعرض، به تمثال مبارک شهدا، پرچم جمهوری اسلامی که به فرمایش رهبری معظم پرچم انبیا و ائمه است اهانت کردند؛ مجموعه حوادث این روزها نشان داد فوت یک خانم تنها بهانه است، اصل نظام و دین نشانه است و حکایت از آن دارد که به فرموده مصحف شریف، «دشمنان از شما راضی نخواهند شد مگر آنکه از راه و رسم آنان پیروی کنید.»

ما حاضران در تظاهرات امروز، ضمن توصیه به فریب خوردگان که مورد سوء استفاده دشمنان قرار گرفته‌اند، اعلام می‌کنیم به سرعت صف خود را از عناصر معاند، سرسپرده، مزدور و مرتبط با سفارتخانه‌ها و سازمان‌های جاسوسی کشورهای بیگانه جداکرده و از مسئولان کشور می‌خواهیم عناصر اصلی این رفتارهای شنیع را به سزای اعمال ننگین خود برسانند.

۶- در این حادثۀ دردناک جسارتی بزرگ صورت گرفت و آن ظلم نابخشودنی به قرآن کریم است که عده‌ای مزدور در فضای یله و ره‌ای مجازی به قرآن جسارت کردند، بر لزوم اقدام عاجل مسئولان در سالم سازی فضای رها و مسموم مجازی، این اقدام سخیف و زشت را به شدت محکوم نموده و با عذر خواهی از محضر خداوند متعال عرض می‌کنیم آنها فکر می‌کنند با آتش زدن قرآن می‌توانند نور آن را خاموش سازند ولی همانگونه که ابوسفیان‌ها و ابوجهل ها نتوانستند از نورانیت قرآن بکاهند، این تفاله‌های استکبار نیز به حکم آیۀ « یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ» نخواهند توانست ذره‌ای از عظمت قرآن کم کنند.

ما با تمام وجود اعلام می‌کنیم تا جان در بدن داریم از قرآن و اهل بیت «علیهم السلام» و ولایت جدا نخواهیم شد و همچنان ادامه دهندۀ راه نورانی شهدا و امام شهدا بوده و دشمنان را در رسیدن به اهداف پست و پلید خود ناکام خواهیم گذاشت.

و السلام عیلکم و رحمت الله و برکاته

جمعه اول مهر ماه ۱۴۰۱ هجری خورشیدی

مطابق با ۲۶ صفر المظفر ۱۴۴۴ هجری قمری

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
محمد مهدی اسلامی
Iran (Islamic Republic of)
21:49 - 1401/07/02
با سلام ودرود بر مردم غیور ، مؤمن و عزیز ایران اسلامی و تشکر از بابت این کار بسیار ارزشمند شان که ذلیل کننده ی دشمنان است :
وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد ___دشمن پست را نگذارم رهد __ او که خودش هیچ ندارد شعور __ پیرو شیطان شده است پر غرور ___می کوبم آن مغز خرابش بسنگ _تا دهد آن جان پلیدش بننگ
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین