۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۱
کد خبر: ۷۲۵۲۴۴
پ
حجت الاسلام آقامیری در گفت‌وگو با رسا تشریح کرد؛
مرکز تخصصی تمدن نوین اسلامی در راستای حمایت از پژوهش های بنیادین در حوزه مبانی و معارف انقلاب اسلامی از فعالیت های تحقیقی در این زمینه حمایت می‌کند.

به گزارش خبرنگار سرویس حوزه و روحانیت خبرگزاری رسا، مرکز تخصصی تمدن نوین اسلامی در راستای حمایت از پژوهش های بنیادین در حوزه مبانی و معارف انقلاب اسلامی از فعالیت های تحقیقی در این زمینه حمایت می‌کند.

حجت الاسلام آقامیری معاون هماهنگی مرکز تخصصی تمدن نوین اسلامی در این باره در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس حوزه و روحانیت خبرگزاری رسا، گفت: یکی از نیازهای اساسی امروز، شناخت عمیق مبانی نظری انقلاب اسلامی است که حوزه های علمیه مهمترین ارگان مسئولیت تولید و حمایت در این زمینه را بر عهده دارند.

جزئیات چند فراخوان از سوی مرکز تخصصی تمدن نوین اسلامی

وی افزود: حوزه و دانشگاه می‌بایست استنباط و تبیین معارف ناب انقلاب اسلامی را از مهمترین اولویت های علمی و فکری خود بدانند که البته ظرفیت های بسیار عالی در این زمینه وجود دارد.

حجت الاسلام آقامیری در ادامه اظهار داشت: مرکز تخصصی تمدن نوین اسلامی در راستای استنباط، تدوین و تبیین مبانی و معارف انقلاب اسلامی به عنوان یک اقدام مقدماتی از پایان نامه ها، پژوهش ها و ایده های پژوهشی در این باب حمایت فکری، علمی و مادی می کند که امیدواریم ضمن پشتیبانی از تولید فکری و علمی، از پژوهشگران معارف انقلاب اسلامی، در زمینه نشر، تبیین و گفتمان سازی دانش انقلاب اسلامی قدمی برداریم.

جزئیات چند فراخوان از سوی مرکز تخصصی تمدن نوین اسلامی

جزئیات چند فراخوان از سوی مرکز تخصصی تمدن نوین اسلامی

وی ابراز کرد: یکی از فراخوان های مرکز تخصصی تمدن نوین اسلامی، فراخوان برای جذب مدرس معارف انقلاب اسلامی است که تحت اشراف مرکز تخصصی تمدن نوین اسلامی با همکاری کانون بررسی های بنیادین انقلاب اسلامی در سطح ۱و ۲ حوزوی در سر فصل های زیر دانش پژوه می پذیرد.

حجت الاسلام آقامیری خاطرنشان کرد: سر فصل های پذیرش عبارتند از: غرب شناسی، فلسفه تاریخ، مبانی انقلاب اسلامی، تاریخ انقلاب اسلامی،مساله شناسی انقلاب اسلامی، روش شناسی مطالعات انقلاب اسلامی و منبع شناسی مطالعات انقلاب اسلامی.

جزئیات چند فراخوان از سوی مرکز تخصصی تمدن نوین اسلامی

 

وی عنوان کرد: فراخوان جذب خبرنگار یکی دیگر از برنامه های مرکز تخصصی تمدن نوین اسلامی در راستای پوشش فعالیت های علمی، پژوهشی و تبینی در حوزه های مختلف معارف انقلاب اسلامی است که در این راستا اقدام به جذب خبرنگار می کند.


جزئیات چند فراخوان از سوی مرکز تخصصی تمدن نوین اسلامی

علاقه مندان برای ارتباط گیری با مرکز تخصصی تمدن نوین اسلامی می توانند با راه های ارتباطی ایمیل: mttnap4@Chmail.ir ،ارتباط در پیام رسان ایتا: admin_mttna_ir@ و تماس با 09360944047 از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۳:۳۰ اقدام به ثبت نام کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین