۲۹ دی ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۳
کد خبر: ۷۴۹۹۷۳
آیت الله صدیقی:

غرش موشک از خوزستان پیام و هشداری برای اسرائیل و دشمنان ایران بود

غرش موشک از خوزستان پیام و هشداری برای اسرائیل و دشمنان ایران بود
امام جمعه موقت تهران حرکت سپاه را به نمایندگی از آحاد مردم غیور ایران و هشداری به همه بدخواهان برشمرد باشد تا متوجه شوند موشک‌های ما در حدی است که می‌تواند آن‌ها را مورد هدف قرار دهد.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، آیت الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های نماز جمعه امروز ضمن توصیه به رعایت تقوای الهی، و بهره برداری از نعمات الهی گفت: جمله‌ای که شهید عزت ساز ما سردار سلیمانی گفتند تا کسی شهید نباشد شهید نمی‌شود، معنایش این است که شهید که به مقام شهود می‌رسد، شهید که نظر به وجه الله می‌کند، شهید که رنگ خدا می‌گیرد، کسانی که در زندگی الهی نفس می‌کشند، الهی کار می‌کنند و آدم وقتی کار آنها را می‌بیند می‌گوید این کار و این نفس، کار خدا است. به همین خاطر انسان آن معیت با پیامبران و امامان بعد از مرگش را وقتی خواهد یافت که قبل از مرگ این را تجربه کند. راهی که پیغمبر رفته را باید الگوی خودش قرار دهید و به طرف قله راهی شوید و خود را آماده کنید تا به قله کمالات انسانی و خصایص بندگی برسید.

وی با بیان اینکه اعتکاف فرصتی استثنایی است و خاصیت چندین عبادت خاص را برای اهل مراقبه دارد، ابراز کرد: دلسوخته‌ها و دلپاک‌ها در این مدت زمان اعتکاف توشه‌های بزرگی برای آخرت خود کسب می‌کنند، ماه رجب فرصتی برای دستیابی به کاروان‌های علم است.

آیت الله صدیقی با اشاره به اینکه رژیم غاصب اسرائیل در حملات وحشیانه اش به ملت فلسطین نفرت جهانی را برای خود ذخیره کرد، اظهار داشت: رژیم کودک کش صهیونیستی به سه هدف خود یعنی نابودی حماس و ترک غزه توسط مردم و آزادی گروگان‌های خود نرسیدند، اکنون می‌گویند قصد ما شناسایی تونل‌ها و فرماندهان حماس است و آن‌ها به هیچ یک از اهداف خود نرسیده‌اند و تا ابد هم نمی‌رسند و به امید خدا دست انتقام الهی را توسط همین افرادی که به خاک و خون کشیدند صهیونیست‌ها به زودی خواهند چشید.

وی با اشاره به دیدار اخیر ائمه جمعه با رهبر انقلاب تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در جمع ائمه جمعه مطالب راهبردی و سازنده و به موقع بیان فرمودند که درسی برای ما بود و اهمیت نماز جمعه و جایگاه آن را مطرح کردند که باید با چه زبانی و به چه نوعی با مردم صحبت کنیم. نماز جمعه از ظرفیت‌هایی است که خدا خواسته تا با آن مردم خود را نشان دهند.

خطیب موقت نماز تهران ادامه داد: در سفارش‌های رهبری بر ائمه‌های نماز جمعه آن بود که مردم بسیار خوب و مؤمن هستند و وقتی کسانی از نظر ظاهری شرایط درستی ندارند، اما آن‌ها دلشان با خدا است، هر موقع وفاداری و آمادگی برای حضور در میدان‌های گوناگون و دفاع از کشورمان و مقابله با انواع تهاجم‌ها باشد مردم ما در مقابله با همه این‌ها ویژگی دارند؛ لذا مردمی که امتحان خود را هر ساله پای صندوق‌های رأی پس داده اند و هیچ گاه مشارکت را فراموش نمی‌کنند.

خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه  دشمنان بدانند این مردم امتحان خود را پس دادند و انقلاب با این مردم خداجوی و ولایت محور شکل گرفته است، خاطرنشان کرد:  این مردم بهتر از گذشته در انتخابات مایه افتخار نظام خود خواهند شد و پرشور تر از همیشه در پای صندوق های رای حاضر می شوند.

آیت الله صدیقی با تشکر از پاسخ کوبنده سپاه به تروریست ها اذعان کرد:  هفته گذشته سپاه همیشه بیدار ما در مقابل ترورهایی که در این مدت انجام شد و حرکت‌های کور داعش و اسرائیل غاصب در ۲ منطقه مختلف مواضع تروریست‌ها و صهیونیست‌ها را با موشک مورد هدف قرار داد و در این حمله قهرمانانه و بسیار دقیق برگ زرینی بر اوراق طلایی دوران حیات سپاه و نیروهای مسلح اضافه کرد.

وی افزود: وی افزود: چند نکته در این زمینه قابل توجه است و آن اینکه سپاه دو مقر را مورد هدف قرار داد و آغاز انتقامش را از یک زمان مناسبی شروع کرد، می‌توانستند از مسیر کرمانشاه یا مسیر نزدیکتر این حمله را انجام دهند، اما از فاصله ۱۲۰۰ کیلومتری و از خوزستان عملیات را شروع کردند تا برای اسرائیل وحشی و شکست خورده هشدار لازمی باشد تا متوجه شود موشک‌های ما در حدی است که می‌تواند آن‌ها را مورد هدف قرار دهد و از این رو به خودش اجازه ندهد که اقدامات تروریستی‌اش را  ادامه دهد و این حیوان خطرناک در لاک خود فرو رود و جرأت نگاه به ما را نداشته باشد.

امام جمعه موقت تهران  با هشدار به بدخواهان نظام اسلامی ایران گفت: این حرکت سپاه به نمایندگی از آحاد مردم غیور ایران انجام شد و هشداری به همه بدخواهان بود تا متوجه شوند، اگر از این جنایات مرتکب شدند، جای امنی در زیرِ این آسمان و در هیچ جای جهان برای آن‌ها وجود ندارد.

 

ارسال نظرات