۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۸
کد خبر: ۷۶۱۰۹۵
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی مطرح کرد؛

پیش بینی مشارکت باشکوه مردم در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری

پیش بینی مشارکت باشکوه مردم در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در استودیو انتخابات گفت: انتظار می‌رود با توجه به تبلیغات و مناظرات خوبی که صورت گرفت، میزان مشارکت از مرحله اول بیشتر باشد.
به گزارش خبرگزاری رسا، حجت‌الاسلام‌ رضا زرندی ۱۵ تیر با حضور در استودیو انتخابات اظهار کرد: امروز جمعه مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری را در استان آغاز کردیم.
 
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی با اشاره به اینکه امیدواریم با حضور پرشور مردم، میزان مشارکت نسبت‌ به دور اول بیشتر و فردا رئیس‌جمهور با مشارکت بالای آرا انتخاب شود، ابراز کرد: انتظار می‌رود با توجه به تبلیغات و مناظرات خوبی که صورت گرفت، میزان مشارکت از مرحله اول بیشتر باشد.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه گزارش قابل توجهی از تخلفات انتخاباتی در دوره قبل وجود نداشت و همه قوانین را رعایت کردند، تصریح کرد: یکی از مواردی که به عنوان تخلف انتخاباتی محسوب می‌شود، اعلام نتایج زودهنگام است. بر این اساس؛ برای رسیدگی به این تخلف، کمیته‌هایی وجود دارد که رصد می‌کنند و اگر تخلفی انجام شود، برخورد می‌شود. باید گفت؛ مرحله اول، این تخلف را مشاهده نکردیم و تنها موارد جزئی تذکر داده شد تا جلوگیری شود.
ارسال نظرات