۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰
کد خبر: ۶۳۶۷۰۶
پ
فرمانده سپاه ایلام:
فرمانده سپاه ایلام گفت: نیروهای بسیجی با کار جهادی در فضای مجازی عرصه را بر دشمن تنگ کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری رسا، سردار جمال شاکرمی، نخستین رویداد تخصصی تولید محتوای فضای مجازی بسیج داستان ایلام اظهار داشت: وقتی به حوزه علم و دانش می‌رسیم باید بدانیم چه مسیری را طی کردیم که نمونه آن موشک‌های بالستیک هستند که با دقت به هدف اصابت می‌کنند.

وی با اشاره به پیشرفته‌های صورت گرفته در صنعت دفاعی گفت: امروز می‌توانیم بالای 2هزار کیلومتر را با موشک‌های بالستیک هدف‌گذاری کنیم و آمریکایی‌ها می‌دانند که پایگاه‌هایشان در منطقه و دوردست‌ها در هدف ما هستند.

سردار شاکرمی افزود: تمام مخالفت دشمن در همه عرصه‌ها با نهضت نرم‌افزاری است که در کشور ما شکل‌گرفته که بخش نظامی آن با نگاه انقلاب همراه بود مانند تهرانی مقدم‌ها که با کمترین امکانات بهترین نتایج را رقم زدند.

وی افزود: در زمان‌های گذشته اروپایی‌ها از پیشرفت قابل‌توجهی در حوزه‌های مختلف برخوردار نبودند اما با تلاش‌هایی که صورت دادند کم‌کم زمینه پیشرفت خود را فراهم کردند.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام با تأکید بااینکه آهنگ پیشرفت هم بعد از انقلاب در ایران اسلامی به راه افتاد خاطرنشان کرد: ما باید به فهم مشترک برای استفاده از منابع برسیم و جزیره‌ای عمل نکنیم زیرا هدف یکی است.

وی عنوان کرد: امام خمینی (ره) دارای سبک تربیتی خاصی بودند که در این مکتب با آغاز انقلاب اسلامی جوانان را پرورش داده و انسان‌های بزرگی را تحویل داده که نمونه آن شهید باقری بود که می‌شود فاتح عملیات بیت‌المقدس و امروز دیدگاه وی در مراکز دانشگاهی تدریس می‌شود و دیگری حاج قاسم بود که از محروم‌ترین نقاط کشور داستان کرمان به فرمانده دلاور جهان اسلام تبدیل شد.

سردار شاکرمی با اشاره به خصایص سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی عنوان کرد: هنوز ناگفته‌های زیادی از زندگی حاج قاسم مانده که باید برای مردم تبیین شود که از نمونه‌های آن اینکه حاج قاسم یک فرد میدانی بود که همیشه آتش به اختیار بود.

وی با اشاره به فتح الفتوح رهبر انقلاب گفت: فتح الفتوحی که رهبر انقلاب اشاره کردند به این معنی است جوانان وارد صحنه شوند ودرعرصه های مختلف به‌خصوص فرهنگی فعالیت کنند.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در ادامه گفت: در استان ایلام خلأ بین سواد رسانه‌ای تا بهره‌برداری‌ها فاصله وجود دارد که نتیجه ان ایجاد فضاهای ایجادشده توسط برخی اراذل و اوباش هستند که در این فضا فعالیت می‌کنند.

سردار شاکرمی یادآور شد: شبکه شمسا با حضور گردان‌های فضای مجازی در استان ایلام تشکیل‌شده که بیشترازاین باید باهم مرتبط باشند تا بتوانند حرفی برای گفتن داشته باشند که میزان اثرگذاری در فضای مجازی به میزان حضور ماست.

وی با اشاره به بایدها نبایدهای فضای مجازی گفت: بایدها نبایدهای فضای مجازی همانند فضای واقعی است که این نیازمند مدیریت است که امروز بچه‌های بسیج و جوانان در فضای در فضای مجازی هستند.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام تصریح کرد: می‌توان با ظرفیت‌های مختلفی که وجود دارد فضایی ایجاد کنیم برای پیشتازی در عرصه‌های انقلاب اسلامی و اگر به خارج نگاه داشته باشیم نمی‌توانیم به پیشرفت‌های امروزه برسیم./1350/د102/ب1

برچسب ها: سپاه ایلام بسیج
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین