۰۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴
کد خبر: ۶۷۰۹۰۵
پ
حجت الاسلام شکریان:
مازندران - حجت الاسلام شکریان با انتقاد از اظهارات سخیف شیخ محمود امجد، گفت: این اظهارات سخیف و هتاکانه بازی در زمین دشمن است.
حجت الاسلام ناصر شکریان، مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در مازندران با انتقاد و ضمن محکوم کردن این اقدام نابخردانه به اظهارات هتاکانه و سخیف یکی از عناصر خود فروخته داخلی اظهار داشت: این گونه اظهارات و موضع گیری ها برخواسته از جریان نفوذ در برخی عناصر داخلی و خودفروخته است.
 
استاد حوزه علمیه مازندران تأکید کرد: ملت بزرگ ایران به طور قطع این گونه اقدامات نابخردانه را تحمل نخواهند کرد و این برنامه ریزی ها هم محکوم به شکست است.
 
وی در ادامه با اشاره به توهین ها و هتاکی این عنصر خودفروخته نسبت به رهبری عظیم الشان انقلاب اسلامی، افزود: امام خمینی (ره) فرمودند پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد و همواره ایشان در مورد شخصیت ممتاز مقام معظم رهبری بیاناتی داشتند و بیش از چهل سال است جمهوری اسلامی با رهبری داعیانه امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی در اوج اقتدار و پیشرفت قرار دارد.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران ادامه داد: ملت بزرگ و بصیر ایران اسلامی می دانند امروز انقلاب اسلامی الگوی علمی و عملی بسیاری از کشورهای منطقه و حتی جهان است. 
 
عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران تصریح کرد: امام راحل فرمودند ملاک حال فعلی افراد است و به این شخص و برخی عناصر خائن داخلی توصیه می شود به وصیت نامه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای انقلاب اسلامی رجوع کند و این وصیت نامه ها را مطالعه کنند و به آن عمل کنند.
 
استاد حوزه علمیه مازندران ادامه داد: متاسفانه در سال های اخیر شاهد شکل گیری یک زنجیره افراد هتاک، ساده لوح و خود فروخته داخلی هستیم که با این گونه اقدامات در حال شاد کردن دل دشمنان ایران اسلامی هستند اما به طور قطع این گونه رفتارها به ثمر نخواهد نشست.
 
حجت الاسلام شکریان در بخش دیگری از سخنان خود با قرائت بخشی از وصیت نامه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که در آن به اهمیت جایگاه ولایت فقیه و محور محاسبه آن در آخرت اشاره کرد بود، خاطر نشان کرد: شهادت این شهید سرافراز و نامی جبهه اسلام و مقاومت مرهون چهل سال مجاهدت های این شهید والا مقام بود و مهم ترین ویژگی بارز این شهید عزیز تبعیت محض از فرامین حکیمانه رهبر معظم انقلاب است.
 
استاد حوزه و دانشگاه در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به ویژگی های بسیار ممتاز و منحصر بفرد رهبری معظم انقلاب و جایگاه علمی و شخصیتی ایشان در جهان اسلام و حتی جهان، اظهار داشت: بسیاری از شخصیت های بزرگ دینی، معنوی و علمی در گذشته و حال ایران اسلامی و جهان اسلام و حتی برخی کشورهای جهان ایشان را امید آینده اسلام و جامعه انسانی و اسلامی می دانند و این گونه رفتارهای ساده لوحانه و نابخرادنه نمی تواند ذره ای به این شخصیت بزرگ را آسیب برساند.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران به برنامه ریزی دشمن در راستای ضربه زدن‌ به جایگاه ولایت فقیه اشاره و بیان داشت: امروز همه موفقیت های ایران اسلامی مرهون تدبیر حکیمانه رهبری فرزانه انقلاب اسلامی است و دشمن هم می داند جمهوری اسلامی با وجود این دژ مستحکم هرگز تسلیم شدنی نیست و می کوشد با نفوذ برخی عناصر ساده لوح و خود فروخته به این جایگاه مقدس خدشه وارد کند.
 
استاد حوزه علمیه مازندران ادامه داد: به طور قطع با حضور ملت بزرگ و بصیر و ولایت مدار ایران اسلامی این اقدامات و نقشه ها با شکست مفتضحانه روبرو خواهند شد./950/ت310/ب1
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین