۲۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۶
کد خبر: ۶۸۴۹۲۷
پ
تاب «راهنمایی عقیدتی فطرت محور با ذکر نمونه های تجربی» توسط جمعی از اساتید و پژوهشگران جامعه الزهرا نوشته و توسط این نهاد به چاپ و نشر رسیده است.

به گزارش سرویس حوزه و روحانیت خبرگزاری رسا، کتاب «راهنمایی عقیدتی فطرت محور با ذکر نمونه های تجربی» توسط جمعی از اساتید و پژوهشگران اداره پاسخ به سوالات و حوزه آزاد جامعه الزهرا سلام الله علیها در 336صفحه وزیری و در 500 نسخه توسط انتشارات جامعة الزهرا (س) چاپ و منتشر شده است.

در خلاصه کتاب آمده:
«علم مشاوره و راهنمایی، یکی از راه‌گشاترین دانش‌های جدید است؛ ترکیب این علم با «نظریه فطرت» به مشاور، راهنما و پاسخگو این امکان را می‌دهد که فن راهنمایی و مشاوره را در دو بُعد «درون‌دینی» و «برون‌دینی»، مورد استفاده قرار دهد. نوشتار حاضر، در بخش نظری، کاربرد نظریه فطرت را در مبانی، اصول، انواع، فنون و مراحل «راهنمایی عقیدتی فطرتْ ‌محور» تبیین کرده است و در بخش تجربی و عملی، نمونه‌های متعدد تجربه‌های واقعی راهنمایان و پاسخ‌گویان ادارۀ پاسخ به سوالات و اساتید حوزه آزاد جامعة‌الزهرا(س) را به خواننده ارائه می‌دهد.»

علاقه‌مندان جهت تهیۀ این کتاب می‌توانند به فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی، جنب حسینیۀ امام خمینی (ع) مراجعه کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین