۰۴ تير ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۷
کد خبر: ۷۱۳۱۷۷

اسرائیل را قوی، با مرزهایی امن و آرام تحویل می‌دهم

اسرائیل را قوی، با مرزهایی امن و آرام تحویل می‌دهم
نخست‌وزیر سابق رژیم صهیونیستی در آستانه خداحافظی‌اش مدعی شد که تل‌آویو را قوی، با مرزهایی امن و آرام تحویل داده است.

به گزارش خبرگزاری رسا به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «نفتالی بنت» نخست‌وزیر سابق رژیم صهیونیستی مدعی شد که در مدت نخست‌وزیری تمام تلاش خود را برای تل‌آویو انجام و مرزهای فلسطینی اشغال‌شده توسط این رژیم را در کمال امنیت تحویل داده است.

پایگاه خبری «روسیا الیوم» به نقل از «تایمز اسرائیل» گزارش داد که بنت، طی شرکتش در مراسم فارغ التحصیلی خلبانان ارتش رژیم صهیونیستی در پایگاه هوایی «حتسریم» در جنوب سرزمین‌های اشغالی مدعی شده تمام تلاش‌ خود را برای «ملت محبوبش، اسرائیل» انجام داده است.

وی در اشاره به خداحافظی نزدیکش از فضای سیاسی تل‌آویو مدعی شد: «اسرائیل را قوی، با مرزهایی امن و آرام تحویل می‌دهم؛ و دشمنان ما به خوبی می‌دانند که آن‌ها را در هر جای دنیا که باشند برای امنیت شهروندان‌مان خواهیم یافت».

بنت با فراموشی موج ناامنی‌های اخیر علیه شهرک‌نشینان در اراضی اشغالی، از اعتمادش به نیروهای امنیتی و نظامیان صهیونیست گفت و از نظامیان، فرماندهان ارتش، رئیس ستاد مشترک و همه سرویس‌های امنیتی، موساد و پلیس تشکر کرد.

روز دوشنبه این هفته بود که بنت و «یائیر لاپید» وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی اعلام کردند که درباره انحلال پارلمان (کنست) به توافق رسیده‌اند و لاپید پیشبرد امور کابینه تل‌آویو را تا برگزاری انتخابات زودهنگام در چند ماه گذشته برعهده خواهد گرفت.

انتهای پیام/م

ارسال نظرات
نظرات بینندگان
سامان
Iran (Islamic Republic of)
۰۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۱
خاک تو سرش
0
0
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۹
لعنت بر این جنایتکار خبیث و پلید
0
0