۳۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۲
کد خبر: ۷۱۷۶۸۰
حجت الاسلام صالحی:

اعضای هیأت دولت در مساجد استان تهران با مردم دیدار می‌کنند

اعضای هیأت دولت در مساجد استان تهران با مردم دیدار می‌کنند
رییس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری گفت: به مناسبت هفته دولت برنامه‌ریزی لازم برای حضور و ملاقات مردمی اعضای هیأت دولت در مساجد استان تهران صورت خواهد گرفت.

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، با توجه به گرامیداشت هفته دولت و تقارن این ایام با هفته جهانی مساجد، بنا به پیشنهاد حجت‌الاسلام احمد صالحی، رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری مقرر شد کلیه وزرا و معاونین رئیس جمهور در این روزها با حضور در مساجد و هیئت های مذهبی در میان مردم حاضر و به صورت چهره به چهره ملاقات‌های مردمی را انجام داده و نسبت به درخواست‌ها و شکایات، اقدامات لازم را انجام دهند.

حجت‌الاسلام احمد صالحی در این باره گفت: برکات کم نظیر این دولت ارتباط مستقیم مردم با مسئولان است که تقریبا در تمام‌ اجتماعات مذهبی، فرهنگی و اجتماعی میزهای ارتباط دولت‌مردان با مردم برگزار می‌شود.

رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری ادامه داد: این تصمیم خوب برای هفته دولت گرفته شده و طبق مکاتبات صادره با وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی، برنامه‌ریزی لازم برای حضور اعضای محترم هیأت دولت و انجام ملاقات با مردم حاضر در مراسم معنوی نماز جماعت و هیئت‌های مذهبی این شب‌ها در ۳۰ مسجد جامع شناخته شده استان تهران صورت خواهد گرفت.

ارسال نظرات
نظرات بینندگان
ناشناس
United States of America
۳۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۴
خدا خیرشون بده
اگه واقعا انجام بشه ...
0
0