۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۷
کد خبر: ۷۴۲۴۱۱
نماینده ولی فقیه در کاشان:

مسئولان باید خادم نظام اسلامی و مردم ایران باشند

مسئولان باید خادم نظام اسلامی و مردم ایران باشند
اصفهان – حجت الاسلام والمسلمین حسینی با اشاره به اینکه مدیران شهری قدر کارگزاری نظام اسلامی را بدانند، گفت: مسئولان باید خادم نظام اسلامی و مردم ایران باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در کاشان، حجت الاسلام والمسلمین سید سعید حسینی دوشنبه شب در دیدار با شهردار و مدیران شهرداری کاشان با تبریک آغاز امامت امام زمان (عج) گفت: مدیران شهری قدر کارگزاری نظام اسلامی را بدانند.

وی با اشاره به اینکه مسؤولان خادم نظام اسلامی ایران و مردم ایران هستند، افزود: خدمت به خلق جزء بهترین لحظات زندگی در این دنیا است چرا که حضرت موسی هم از حضرت باری تعالی نقل کرده بهترین اعمال، خدمت به بندگان است.

نماینده ولی فقیه در کاشان تأکید کرد تا می‌توانید خدمت کنید هر ارباب رجوعی به ویژه از قشر مستضعف در نگاه شما باید به گونه‌ای باشد که گویا امام عصر (عج) او را فرستاده و حضرت را حاضر و ناظر بر کار‌ها ببینید.

وی ادامه داد: خدمت به خلق خدا سبب خشنودی ائمه اطهار (ع) و پیامبراکرم (ص) می‌شود و حتی خدا در عرش هم از برآورده کردن حاجات مومن شاد و خوشحال می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی یادآور شد: با اعمال صالح و خدمت صادقانه ابدیت خود را در نظر بگیریم و با کسب خوشحالی مومنین و حذف امروز و فردا کردن امور بندگان خدا سبب خوشحالی و خشنودی اهل بیت (ع) باشیم.

ابتدای این دیدار کیومرث محمد پور شهردار کاشان نیز خیابان علوی که جزء یکی از مهم‌ترین محور‌های تاریخی کشور است، با کمک متخصصین معماری سنتی در ۲ فاز با طراحی مناسب بهسازی خواهد شد.

شهردار کاشان یادآور شد: در پروژه‌های مرتبط با مباحث فرهنگی هم در بودجه آینده ردیف مناسب لحاظ می‌شود.

محمد پور در خصوص فعالیت‌های اجرایی در مشهد اردهال گفت: درنظر داریم به استاندار پیشنهاد شود مشهد اردهال در کمیسیون ماده پنج استانی به محدوده شهری کاشان الحاق شود تا شهرداری بتواند در قالب ردیف بودجه فعالیت‌های عمرانی به ارائه خدمت بپردازد.

شهردار کاشان با اشاره به بودجه مصوب ۱۹۵۰ میلیارد تومانی سال ۱۴۰۱ که در ۱۴۰۲ عملیاتی شد، افزود: در این برهه یک سری پروژه‌ها تعریف شد که به علت عدم تفویض اختیار به مناطق، پروژه‌های اصلی شهر آغاز نشد و این دوره با تفویض اختیارات این مشکل حل خواهد شد.

وی با بیان اینکه کاشان به عنوان شهر گردشگر پذیر در بحث خدمات شهری مثل تنظیف نیاز به نظارت جدی تری داشت که در این مدت نسبت به گذشته ارتقاء داشته ایم، گفت: نام کاشان در مقیاس جهانی می‌درخشد، امامدیرانمممم انتظارات حداقلی مردم در بحث آسفالت و تنظیف هنوز برآورده نشده که امیدواریم در ادامه این انتظارات برآورده شود./۱۳۰۷/

ارسال نظرات