۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۳
کد خبر: ۷۵۱۳۹۴
پیام تقدیر مدیر حوزه های علمیه از حماسه حضور مردم:

حماسه بزرگ ملت فصلی نو در ایران اسلامی رقم زد و امیدی مضاعف را برانگیخت

حماسه بزرگ ملت فصلی نو در ایران اسلامی رقم زد و امیدی مضاعف را برانگیخت
مدیر حوزه های علمیه از حضور پرشور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن طی پیامی تقدیر و تاکید کرد که حماسه بزرگ و رستاخیز مردمی فصلی نو در ایران اسلامی رقم زد و امیدی مضاعف برانگیخت.

به گزارش سرویس حوزه و روحانیت خبرگزاری رسا، مدیر حوزه‌های علمیه با تشکر از حماسه آفرینی ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن، تصریح کرد: این حماسه بزرگ و رستاخیز مردمی در شرایط حساس منطقه و به رغم همه کینه افروزی دشمنان ایران و اسلام و با وجود همه سختی ها فصلی نو رقم زد و امیدی مضاعف برانگیخت؛ باید از اعماق وجود و سویدای قلب اشک شوق ریخت و بر این مردم آگاه و هوشیار درود فرستاد.

مشروح پیام تقدیر و تشکر آیت الله علیرضا اعرافی از حماسه آفرینی مردم انقلابی و وفادار ایران اسلامی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم و ایاه نستعین، انه خیر ناصر و معین

ملت شریف و جوانان عزیز ایران و حوزویان و روحانیت محترم

با سلام و درود بر پیامبر اعظم (ص) و مولودهای مبارک ماه شعبان علیهم السلام و شهدای گرانقدر و امام شهیدان ره و با تبریک مناسبت های ماه شریف شعبان و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی.

به یاری خداوند مهربان و قادر متعال امروز شاهد شکوه حضور جوانان و نوجوانان و زنان و مردان سرافراز و مردم شجاع و هوشیار و بیدار و حماسه آفرین و ملت عزیز ایران و مسلمانان و مستضعفان در سراسر جهان بودیم و مردم فداکار و وفادار و سهامدار انقلاب در آینه زلال و افق روشن اسلام و ایران شاداب و با نشاط و با شور و هیجان خوش درخشیدند.

با تماشای جلوه ها و صحنه‌های حضور طیف رنگارنگ مردم عزیزمان و آفرینش تابلو وحدت و انسجام و روح ایثار و مقاومت در هر بیننده منصف حس غرور و افتخار بر انگیخته می شد.

این حماسه بزرگ و رستاخیز مردمی در شرایط حساس منطقه و به رغم همه کینه افروزی دشمنان ایران و اسلام و با وجود همه سختی ها فصلی نو رقم زد و امیدی مضاعف برانگیخت؛ باید از اعماق وجود و سویدای قلب اشک شوق ریخت و بر این مردم آگاه و هوشیار درود فرستاد و آفرین و سپاس گفت و پیشانی خضوع و شکر بر آستانه ذات کبریایی حضرت حق سایید.

این روح جهادی و فرهنگ حماسی و رویکرد هم افزایی و وحدت در انتخابات پیش رو و در تحقق همه برنامه‌های کشور و رشد و پیشرفت گسترده تر آن ساری و جاری گردد و مسؤلان خدوم از این سرمایه بزرگ مردمی قدردانی و بر خدمت بهتر و بیشتر بیافزایند.

این امواج انسانی و فریاد های آسمانی و بیداری ایمانی و آتشفشان انقلابی نقطه قوت و پشتوانه اقتدار و راز پیشرفت ملت بزرگ ایران و امت اسلام و سرمایه ای عظیم برای فائق آمدن بر چالش ها و مشکلات پیش روی میهن و انقلاب اسلامی است و هموار کننده مسیر پیمایش گام دوم انقلاب که در بیانیه رهبری معظم انقلاب اسلامی مدظله‌العالی ترسیم شده است، بشمار می آید و رجاء واثق است این حضور خردمندانه و شکوهمند در انتخابات اسفند ماه برگی زرین دیگری در کارنامه قطور انقلاب اسلامی رقم بزند و به پشتوانه این اقتدار محور مقاومت و امت اسلام بر استکبار و صهیونیزم جهانی شاهد پیروزی فزونتر باشد. بفضله و منه.

از همه طبقات و گروه های مختلف ملت به ویژه دانشجویان و دانش آموزان و جوانان عزیز و روحانیون و مبلغان و حوزویان ارجمند و گروه های جهادی و تبلیغی تقدیر و تشکر می نمایم.

درود خدا و فرشتگان آسمان بر همه فجر آفرینان و حماسه سازان بهمن و اسفند سال۱۴۰۲.

ولله الحمد اولا و آخرا

علی رضا اعرافی

۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۲

۱ شعبان المعظم ۱۴۴۵

ارسال نظرات