۰۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۸
کد خبر: ۷۵۴۰۴۱

بیانیه مرکز مدیریت حوزه آذربایجان شرقی در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی

بیانیه مرکز مدیریت حوزه آذربایجان شرقی در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی
مرکز مدیریت حوزه های علمیه برادران استان آذربایجان شرقی در پی محکومیت جنایات اسرائیل علیه مردم مظلوم غزّه بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در آذربایجان شرقی، مدیریت حوزه های علمیه استان آذربایجان شرقی در بیانیه‌ای جنایات رژیم صهیونیستی اسرائیل علیه مردم مظلوم و مسلمان غزه و همچنین تجاوزات دردناک این رژیم در بیمارستان شفا را بشدت محکوم نمود؛

متن بیانیه این پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم 

انا من المجرمین منتقمون 

خبر ناگوار غزه در میان هیاهوی حجاب معاصرت و نقاب حقوق بشری مانند واژه گان اخبار و حوادث یک روزنامه زیر فشار حروف سربی، چاپخانه ای قدیمی نقش می بندد و بناگاه از صدر خبر ها حذف و به گوشه تاریخ می خزد گویا اصلا انسان هایی زیر چکمه های دژخیمان صهیونیست نبودند که مورد تعرض و آنگاه در مقابل دیدگان بغض آلود و خشم های فروخورده در گلو و دستان ناتوان از یاری به مسلخ کشیده شدند امروز ماجرای فلسطین و ساکنان مظلوم غزه محکمه وجدان هایی است که پی در پی از حقوق انسانها دم می زنند و آواز ناموزون آنها گوش فلک را کر کرده است براستی بشریت در لا به لای زندگی های بی تفاوتی و بی مسوولیتی که بنام سبد نیاز های ضروری برایش صف کرده اند این قدر گم شده است که جان هزاران انسان برای او چنین بی ارزش است که دیگر نمی تواند مهره های ضروری انسانیت را برای حتی با وجود داشتن ارزش ذاتیش جابجا کند؟ مثل روز روشن است که تکرار جنایت به عادی انگاری آن کمک می کند حتی انسان های با احساسات بالا و دارای عواطف را از ابراز هرگونه انزجار و برائت خسته کند.

اما نباید در این راه تعب و ملالت را پیشه کرد بایست بیدار ماند تا تکرار جنایت ها ما را به وادی فرسایش و بی تفاوتی نکشاند.

دیروز مجاهدی نستوه و آزاده از تبار حسینی مسلکان فریاد برآورد که اگر ملت های مسلمان هر کدام یک سطل آب بریزند اسرائیل را سیل بنیان کن خشم توده های جهان خواهد برد و دیگر شاهد جنایت های بی شمار و ناگفته اش نخواهیم بود اما دریغ و صد افسوس که این خواسته امام روح الله آن روز در پیچ و تاب دولت های بی کفایت گم گشت و امروز از هر روز دیگری ضرورت آن اقدام برای احرار عالم بدیهی گشته است. 

شرم باد از این همه جنایت و وقاحتی که در برابر دیدگان بی سوی شورای امنیت و سازمان ملل اتفاق می افتد و آنها یارای حتی دفاع از بیانیه های خود را هم ندارند.

امروز دیگر روز معامله برخاک نیست که بر غیرت است کجاست اعرابی که به تیغ شمشیر هایشان سوگند می خوردند و در سیاه چادر ها ادای اعراب بادیه نشین و غیرت نقش بازی می کردند.

تاریخ دیر نخواهد بود که همه آنها را در دادگاه وجدان های بیدار محکوم و توبیخ خواهد کرد و مرام مردانگی آنها را به سخره خواهد گرفت و بگذار آنان در میان صحرا مسابقات رالی بی تفاوتی برگزار نمایند و در سفره های مترفان برگردن خوراک بریان چنگ اندازند و آنسوی مسجدالاقصی کودکان غزه از گرسنگی جان سپارند.

هیا دخترکی که وصیت نامه اش تاریخ را تکان می دهد کاش یک سطری هم به آن برای ثبت در تاریخ اضافه می کرد که جهان عرب و انسان های بیدار بدانید ما را در مقابل دیدگانتان به مسلخ بردند و در ماه ضیافت خدا امت مرحومه آخرین فرستاده الهی را ناجوانمردانه از دم تیغ و تعرض گذراندند و مپندارید که سوال از مئوده قرآن فقط برای اعراب جاهلیت است بلکه از شماهم سوال خواهند کرد که واذالمؤدة سئلت بای ذنب قتلت، تادیر نشده باید بپاخیزید و رستاخیز ملت های مسلمان را بر پا کنید بله آلام رنج دیدگان مظلوم التیام یابد و در دادگاه تاریخ از جرم ها کاسته شود.

والسلام علی من اتبع الهدی 

حوزه های علمیه استان آذربایجان شرقی

اسماعیل روشن تن

وحیدنستوهی
ارسال نظرات