۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۱۸
کد خبر: ۷۶۰۸۶۲
 پزشکیان:

برای ایجاد رونق اقتصادی دروازه‌های کشور را به روی همه باز می‌کنیم

برای ایجاد رونق اقتصادی دروازه‌های کشور را به روی همه باز می‌کنیم
نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری تصریح کرد: باید برای اینکه رونق اقتصادی به وجود بیاید و بتوانیم بازار و صنعت‌مان را رشد دهیم، دروازه‌های کشور را به روی همه باز و بستر را به‌گونه‌ای فراهم کنیم که تاجران، خریداران و فروشندگان ما بتوانند با دنیا ارتباط داشته باشند.

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری رسا،‌ مسعود پزشکیان نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری امروز  در جمع کسبه و بازاریان میدان شوش با بیان اینکه «این قول را می‌دهم که هیچ‌وقت دروغ نخواهم گفت و هیچ وعده‌ای که عمل نکنم را نخواهم داد»، اظهار کرد: من معتقدم سفره خودمان و دولت را از سفره مردم جدا نخواهم کرد و با تمام وجود تلاش خواهم کرد که مشکل فقر، بیکاری، تبعیض و بی‌عدالتی را برطرف کنم.

وی با تأکید بر اینکه با پشتوانه مردم عزیز خواهیم توانست بسیاری از مشکلات را حل کنیم، گفت: ما باید برای اینکه رونق اقتصادی به وجود بیاید و بتوانیم بازار و صنعت‌مان را رشد دهیم، دروازه‌های کشور را به روی همه باز و بستر را به‌گونه‌ای فراهم کنیم که تاجران، خریداران و فروشندگان ما بتوانند با دنیا ارتباط داشته باشند چراکه نمی‌شود با دست‌های بسته و در درون یک قفس توسعه و اشتغال ایجاد کرد.

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری تأکید کرد: ما کاری خواهیم کرد که ان‌شاءالله که از طبقه‌ای که قدرت پرداخت مالیات ندارند و از آنهایی که زندگی‌شان با این روند نمی‌چرخد، مالیات گرفته نشود؛ همچنین تلاش خواهیم کرد که با کمک کارشناسان و خود بازاریان و مردم راهی را در پیش بگیریم که موجب سربلندی کشورمان شود.

پزشکیان گفت: نگاهی در کشور به وجود آمده و یک گروه تصور می‌کنند که عقل کل هستند و دیگران هیچی حالی‌شان نیست؛ این درحالی است که همه مردم در این کشور حق دارند و می‌توانند تصمیم بگیرند و می‌توانند برای زندگی خودشان مشارکت کنند؛ نباید اجازه دهیم یک عده تصور کنند که فقط آنها حق دارند حرف بزنند و بگویند که ما مردمیم و دیگران مردم نیستند؛ درحالی‌که هم ما مردم هستیم و هم ۶۰ درصدی هم که در انتخابات شرکت نکردند، مردم هستند و حق دارند و ما موظفیم حرف آنها و صدای‌شان را بشنویم.

وی با بیان اینکه «ما موظفیم صدای کسانی را که  شنیده نمی‌شود، بشنویم»، اظهار کرد: من آمده‌ام تا جایی که از دستم بر می‌آید صدای مردم و پیگیر مسائل و گرفتاری‌های آنها باشم. به مردم قول می‌دهم که دروغ به آنها نمی‌گویم و با آنها صادق خواهم بود و امیدوارم خدا من را شرمنده مردم نکند و ما خدمتگزار مردم باشیم.

ارسال نظرات