۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۸
کد خبر: ۶۴۶۴۳۷
پ
یادداشت؛
ضدامریکایی‌ترین کار ممکن، کمک به مردم خودمان است، در میدان حساس جنگ روانی هم عقل نیاز است که این "نقی معمولی" بازی‌ها ربطی به آن عقل انقلابی ندارد.

به گزارش خبرگزاري رسا، مسعود فروغی سردبیر روزنامه «فرهیختگان» طی یادداشتی نوشت: احتمالا خبر ارسال محموله‌‌ای حاوی تجهیزات مقابله با کرونا به آمریکا را دیده‌اید، متاسفانه این خبر واقعیت دارد و برخی به اسم کار انقلابی در واکنش به مشکلات دولت آمریکا در مقابله با کرونا مثلا خواسته‌اند به دولت ترامپ کنایه بزنند.

 واقعیت میدانی در کشورهای پیشرفته دنیا آنگونه که از شبکه‌های اجتماعی و برخی رسانه‌هایی بزرگ بر می‌آید در ماجرای اخیر مناسب نیست، حتما دیده‌اید حمله وحشیانه به فروشگاهها و کمبودهای پزشکی که پزشکان و پرستاران غربی گزارش می‌کنند. اما کدام عقل سلیمی این نمایش مضحک را راه می‌اندازد و از جیب مردم ایران که در کشاکش بحران جهانی کرونا روزهای سختی را می‌گذرانند اینگونه تئاتر بازی می‌کند.

اینکه در اقتصادهای بزرگ هم مشکلی عمیق پیش آمده درست است، اما مگر امکانات ملت ایران در عرصه عمل اقیانوسی بی‌انتها است که خرج این بازی‌های مسخره شود؟

عقلا می‌دانند کرونا به این زودی تمام نمی‌شود، میلیون‌ها نفر از ملت ما حتما در این روزگار سخت با وجود دولت روحانی که سال‌های اخیر را به باد داده، از نظر اقتصادی تحت فشار قرار خواهند گرفت، بهتر است انرژی بچه‌های انقلابی را برای کمک به این جماعت خرج کنیم.

ضدامریکایی‌ترین کار ممکن، کمک به مردم خودمان است، در میدان حساس جنگ روانی هم عقل نیاز است که این "نقی معمولی" بازی‌ها ربطی به آن عقل انقلابی ندارد.

با تمام وجود شرمنده بچه‌های جهادی شدم که در مقابله با دشمن نامرئی کرونا در میدان هستند و اینگونه کارهای سبک آنها را هم خراب می‌کند./1360/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین