۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۷
کد خبر: ۷۱۳۳۴۴

اتفاقات سریالی که این روزها در سرزمین‌های اشغالی همچنان ادامه دارد

اتفاقات سریالی که این روزها در سرزمین‌های اشغالی همچنان ادامه دارد
به‌دنبال اتفاقات سریالی که این روزها در سرزمین‌های اشغالی به وقوع می‌پیوندد، این بار انفجار و آتش‌سوزی گسترده‌ای در مجتمع لجستیکی در حیفا رخ داده است.

به گزارش خبرگزاری رسا به نقل از گروه عبری خبرگزاری تسنیمـ یک مجتمع پشتیبانی و لجستیکی در خلیج حیفا در سرزمین‌های اشغالی از شب گذشته دچار انفجار و آتش‌سوزی گسترده‌ای شده است.

در این مرکز انبارهایی از مواد خطرناک و قابل اشتعال قرار داشته است.

به‌دلیل گستردگی آتش‌سوزی و مجاورت با مناطق مسکونی، فرماندهی ایستگاه‌های آتش‌نشانی شهر حیفا شخصاً روی عملیات اطفای حریق نظارت میدانی دارد.

تا این لحظه بنا بر اظهار نظر سخنگوی سازمان آتش‌نشانی حیفا از تلفات احتمالی اطلاع درستی در دست نیست.

بلا این روزها از زمین و آسمان بر سر صهیونیست‌ها می‌بارد و گویی مناطق اشغالی فلسطین دیگر قرار نیست رنگ‌وروی یک روز آرام و بی‌حادثه را به خود ببیند.

بعد از ترور شهید حسین صیاد خدایی در اول خرداد ماه امسال اتفاقات مهم و سریالی در سرزمین اشغالی رخ داده است که با وجود تلاش مقامات و رسانه‌های اصلی رژیم اسرائیل اخبار آن فاش شده‌ است.

به‌عنوان مثال وقوع حادثه‌ در روز سوم خردادماه در کارخانه کشتی‌سازی بندر حیفا موجب ارسال خودروهای امدادی و کمک‌رسان رژیم صهیونیستی به این منطقه شد، اما رژیم صهیونیستی برای رسانه‌ها دستور «بایکوت خبری» صادر کرد. با وجود این اخبار مربوط به این حادثه در برخی منابع محلی و شبکه‌های اجتماعی درز کرد.

انتهای پیام/+

ارسال نظرات