سال ۹۸ سال فرصت ها و گشایش ها است | دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد
رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر رضوی:
رهبر معظم انقلاب تأکید کردند: برخی می گویند که امسال سال تهدیدها است اما بنده مطلقا این را قبول ندارم و معتقدم سال 98 به توفیق الهی سال فرصت ها و گشایش است.
سال ۹۸
از سوی رهبر معظم انقلاب؛
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند.
گام دوم انقلاب و «سیاست‌گذاری رسانه‌ای»
پرونده «گام دوم انقلاب»؛
بیانیه‌ گام دوم، فرازهای متنوعی از چهل‌سالگی انقلاب را به‌مثابه راهی طی‌شده و تجربه‌ای ارزشمند مطرح می‌کند و سرشار از عبارات قدرتمند، واژگان نیرومند و گفتاری جهت‌مند است.
«شناخت تاریخی» و جبران عقب‌ماندگی‌ها
 پرونده «گام دوم انقلاب»؛
صدور بیانیه‌ی گام دوم از سوی رهبر انقلاب در این مقطع، خطوط حرکتی را مشخص می‌کند که در واقع هرکدام از جزئیات این مسیر بایستی به‌طور مستقل مورد بررسی قرار گیرد.
ورود به «مرحله پنجم»
پرونده «گام دوم انقلاب»؛
نخبگان حوزوی و دانشگاهی نقش بسیار تعیین‌کننده‌ای در بیانیه گام دوم انقلاب دارند و یکی از پیش شرط‌های تحقق این بیانیه، ایفایِ نقش صحیح توسط نخبگان حوزوی و دانشگاهی است.
نکات کلیدی در تحلیل بیانیه گام دوم
پرونده «گام دوم انقلاب»؛
دشمنان ما در زمانی که در مورد فروپاشی جمهوری اسلامی صحبت می‌کنند، رهبر نقشه‌ چهل سال آینده را ترسیم می‌کنند و حکایت تمدن نوین اسلامی را به رخ می‌کشند.
راهیان نور، کارخانه کادرسازی است
گفت وگو با حسین یکتا؛
اسم راهیان نور هم‌زمان با شروع تفحص شهدا کم‌کم بر سر زبان‌ها افتاد، اما از وقتی که شهدا رخ نشان دادند، جاذبه‌ای ایجاد شد و باعث شد خیلی‌ها را به رفتن به این سفر جذب کنند.
دوگانه‌های گفتمانی هدایتگر
گفتمان‌سازی، فرآیند همه‌گیر کردن یک مفهوم و یک معرفت با استفاده از برنامه‌ریزی مداوم و دائمی تبلیغی و با هدف میانی رشد اندیشه است.
بیانیه گام دوم؛ سند فقه سیاسی
پرونده «گام دوم انقلاب»؛
بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی بیانیه‌ مهمی است که به نظر من می‌تواند یکی از اسناد فقه سیاسی در آینده به شمار رود و در صورتی که اهتمام لازم به آن صورت گیرد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث