استقبال بی نظیر جوانان از حضور در اعتکاف
حجت الاسلام تکیه ای خبر داد؛
مسؤول ستاد مرکزی اعتکاف کشور از برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در کشورهای جهان و استقبال بی نظیر مردم به ویژه جوانان از حضور در اعتکاف امسال خبر داد.
انجام واجبات و ترک محرمات اولین قدم بندگی خداوند است
استاد حوزه علمیه قم:
استاد حوزه علمیه قم با بیان این که بندگی خدا صرفا منوط به انجام واجبات نیست، گفت: ترک محرمات و انجام واجبات اولین قدم بندگی خداوند است.
بیانیه گام دوم انقلاب به گفتمان غالب در حوزه‌های علمیه تبدیل شود
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کاشان:
حجت الاسلام احمدی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب باید تبدیل به یک گفتمان غالب در حوزه‌های علمیه شود تا بتوانیم رسالت خود را نسبت به آن انجام دهیم.
جشنواره رسانه ای ابوذر در سطح ملی در قم برگزار شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم:
حسینی کاشانی با اشاره به جایگاه ویژه قم از نظر رسانه ای تأکید کرد که شهر مقدس قم این ظرفیت را دارد که جشنواره تولیدات رسانه ای ابوذر به صورت ملی و کشوری در آن برگزار شود.
برگزاری جشنواره چله سرو در قم نمود ویژه ای داشت
مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری قم:
مقیمی با اشاره به برگزاری جشنواره چله سرو در قم در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی از نقش ویژه رسانه ها در نظارت بر عملکرد درست مدیران جامعه قدردانی کرد.
نهمین طرح تبلیغی
حجت الاسلام موسوی متقی:
مدیرکل فرهنگی اجتماعی اوقاف از اجرای نهمین طرح "آرامش بهاری" در نوروز 98 با شرکت بیش از 3 هزار مبلغ خبر داد و گفت: می خواهیم امامزادگان را به قطب فرهنگی تبدیل کنیم.
به دنبال تعیین روزی مشخص به عنوان
حجت الاسلام محمدی:
رییس انجمن اصول حوزه با اشاره به اینکه به دنبال تعیین روزی مشخص به عنوان "روز اصول فقه" هستیم، گفت: از 120 نفر از سطوح عالی و خارج در این زمینه تأیید گرفته ایم.
وقف پشتوانه مناسبی برای حوزه و روحانیت است
مدیر کل اوقاف مازندران:
حجت الاسلام حیدری با اشاره به این که حوزه‌های علمیه در طول تاریخ با پشتوانه وقف اداره شده است، گفت: امروز نیز وقف می‌تواند بهترین پشتوانه برای تقویت حوزه‌های علمیه باشد.
خدمت رسانی شبانه روزی به زائران و مسافران در ایام نوروز
رییس شورای اسلامی شهر قم خبر داد؛
جلالی با اشاره به حضور هزاران نفر از مردم ایران در ایام نوروز در شهر مقدس قم از خدمت رسانی 24 ساعته شورای اسلامی شهر و شهرداری قم در این ایام خبر داد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث