نقش رسانه در حفظ ارزش های دفاع مقدس
مدیر کل ارشاد قم مطرح کرد؛
حسینی کاشانی با اشاره به نقش رسانه در حفظ دفاع مقدس گفت: اصحاب رسانه هستند که فرهنگ دوران دفاع مقدس را به نسل جوان منتقل می سازند و آن را حفظ می کنند.
تمام تلاش دشمن گرفتن گوهر ایمان از جامعه اسلامی است
حجت الاسلام صادقی واعظ:
استاد حوزه با بیان اینکه تمام تلاش دشمن گرفتن گوهر ایمان از جامعه است، گفت: دشمن می خواهد جامعه را از اسلام و انقلاب مأیوس کند اما این آرزو را به گور می برند.
لزوم اهتمام نهادها برای تولید محتواهای مناسب جهت استفاده در فضای مجازی
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم تأکید کرد؛
هانی با تأکید بر محتواسازی مناسب برای فضای مجازی گفت: اگر این حوزه در دست دوستداران باشد اسلحه ای کارآمد است و اگر در دست دشمنان باشد برای ضربه به کشور استفاده می شود.
مراقب باشیم به راحتی فیوضات الهی را از دست ندهیم
حجت الاسلام اخوی:
استاد حوزه گفت: باید مراقب باشیم به راحتی روزه ها و فیوضات الهی را از دست ندهیم، انسان ها در ماه مبارک رمضان به ضیافت الهی دعوت شده اند که نباید ساده آن را از دست داد.
اعتقادات انسان سالم باشد اعمال و رفتار او نیز سالم خواهد شد
حجت الاسلام والمسلمین رفیعی:
استاد حوزه علمیه قم با بیان این که امام معصوم برای کسب اعتقادات، شاخص و میزان می دهد، گفت: اگر اعتقادات انسان سالم باشد اعمال و رفتار او نیز سالم خواهد شد.
فعالیت بیش از ۲۲ هزار عضو فعال در مجموعه هلال احمر استان قم
مدیر جمعیت هلال احمر استان قم خبر داد؛
گلفشان با تجلیل از همراهی و اعتماد مردم به هلال احمر گفت: بیش از ۲ هزار نفر عضو فعال در مجموعه هلال احمر استان فعالیت می‌کنند که پیشتوانه فعالیت‌های هلال احمر هستند.
روزه از ضروریات دین اسلام است | مراقب باشیم که هتک احکام الله نکنیم
حجت الاسلام ربانی:
استاد حوزه علمیه قم با بیان این که روزه از ضروریات دین اسلام است، بر لزوم رعایت حرمت ماه رمضان تأکید کرد و گفت: مراقب باشیم که هتک احکام الله نکنیم.
برگزاری طرح ضیافت الهی در ماه مبارک رمضان با برنامه های دینی و فرهنگی
مدیرکل اوقاف استان قم خبر داد؛
حجت الاسلام اسکندری گفت: امسال طرح ضیافت الهی در ماه رمضان دنبال می شود و اسقرار مبلغان در بقاع متبرکه و پاسخگویی به شبهات و مسائل شرعی را در دستور کار خواهیم داشت.
ضرورت استفاده از فرصت های رمضان | راه های ثابث شدن اول ماه
حجت الاسلام بیگدلی مطرح کرد؛
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به آیات و روایاتی در زمینه عظمت ماه مبارک رمضان، بر لزوم استفاده انسان ها از فرصت استثنایی و بی نظیر ماه مبارک رمضان تأکید کرد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث