پیام رهبری نقشه راه آینده انقلاب است
امام جمعه خرم آباد:
نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به بیانیه رهبری در راستای 40 سالگی انقلاب، گفت: این بیانه نقشه راه آینده انقلاب است.
اعلام فراخوان سومین جشنواره استانی علامه حلی در لرستان
معاون پژوهش حوزه علمیه لرستان از اعلام فراخوان سومین جشنواره استانی علامه حلی در استان خبر داد و گفت: 29 اسفند آخرین مهلت ارسال آثار اعلام شده است.
کمبود روحانی مشکل خانه های عالم شهرستان ازنا
حجت الاسلام تقویان:
رییس تبلیغات اسلامی ازنا از کمبود روحانی در خانه های عالم این شهرستان خبر داد و گفت: 20 خانه عالم به علت کمبود روحانی غیرفعال شده اند.
شرکت طلاب لرستانی در طرح آموزشی محراب
حجت الاسلام ولی پور خبر داد؛
معاون تبلیغ حوزه علمیه لرستان از برگزاری طرح آموزشی محراب درحوزه خبر داد و گفت: این طرح با هدف ترویج احکام نماز و قرائت صحیح اذکار نماز برگزار می شود.
اخلاص عمل رمز موفقیت طلبه مبلغ است
مدیر حوزه علمیه لرستان:
مدیر حوزه علمیه لرستان به نقش تبلیغی طلاب اشاره کرد و گفت: طلاب باید قدر جایگاه خود را بدانند و با اخلاص عمل و دلسوزی در عرصه تبلیغ فعالیت کنند.
مردم با لبیک به ندای رهبری در 22 بهمن حماسه آفریدند
نماینده ولی فقیه در لرستان:
نماینده ولی فقیه در لرستان به حضور پرشور و شعور مردم در 22 بهمن اشاره کرد و گفت: مردم با حضور در صحنه به ندای رهبری لبیک گفته و حماسه آفریدند.
رفع مشکلات مردم دغدغه مسؤولان باشد
امام جمعه بروجرد:
امام جمعه بروجرد ایران اسلامی را کانون انقلاب، آزادی، استقلال و دفاع از مستضعفان عنوان کرد و گفت: رفع مشکلات مردم دغدغه مسؤولان باشد.
ملت ایران در برابر آمریکا یک ابرقدرت است
حجت الاسلام والمسلمین تقوی:
نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی به ایستادگی ملت ایران دربرابر توطئه های دشمن اشاره کرد و گفت: ملت ایران دربرابر آمریکا یک ابر قدرت است.
پیام حضور مردم در راهپیمایی زیربار ظلم نرفتن است
استاندار لرستان:
استاندار لرستان گفت: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن پیام های مختلفی در پی دارد و یکی از این پیام ها نرفتن زیر بار ظلم و سلطه بیگانگان است.
آخرین اخبار
پربازدید