حرکت در مسیر ولایت راه خنثی سازی توطئه دشمن و حفظ اقتدار نظام است
نماینده ولی فقیه در لرستان:
نماینده ولی فقیه در لرستان بر ضرورت حرکت در مسیر ولایت تأکید کرد و گفت: راه خنثی سازی توطئه های دشمنان و حفظ و ارتقای امنیت و اقتدار کشور حرکت در مسیر ولایت است.
ضرورت تبیین و ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه
امام جمعه بروجرد مطرح کرد؛
امام جمعه بروجرد بر ضرورت ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه تأکید کرد و گفت: در این راستا باید از ظرفیت های فرهنگی، تبلیغی، رسانه ای و آمران به معروف استفاده شود.
برگزاری رژه، نمایشی از اقتدار و وحدت نیروهای مسلح است
معاون هماهنگ‌ کننده سپاه ابوالفضل لرستان:
معاون هماهنگ‌ کننده سپاه ابوالفضل(ع) لرستان برگزاری رژه را از ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس خواند و گفت: این مهم نمایشی از اقتدار و وحدت نیروها است.
پیاده روی اربعین نماد وحدت امت اسلامی است
نماینده ولی فقیه در لرستان:
نماینده ولی فقیه در لرستان اربعین را بیان کننده عظمت شخصیت امام حسین(ع) خواند و گفت: پیاده روی اربعین نماد وحدت امت اسلامی بوده و نمایشی از قدرت شیعه است.
ضرورت شناساندن انقلاب به نسل جوان
سردار کشکولی مطرح کرد؛
فرمانده سپاه لرستان با اشاره به تأکید رهبری در بیانیه گام دوم که جوانان را هدف قرار داده است، گفت: باید انقلاب رابه جوانان معرفی کنیم و از جریان انقلابی غافل نشویم.
طلاب در امر تحصیل اخلاص عمل داشته باشند
حجت الاسلام موسوی:
سرپرست حوزه علمیه لرستان ارتقای علمی، اخلاقی و تهذیبی را لازمه رشد یک طلبه خواند و گفت: طلاب باید در کسب علم اخلاص عمل داشته باشند و از هیچ کوششی دریغ نکنند.
حضور یک هزار و ۲۰۰ مبلغ در لرستان به مناسبت دهه نخست ماه محرم
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان خبر داد؛
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: تا پایان دهه نخست محرم یک هزار و ۲۰۰ مبلغ بومی و غیر بومی فعالیت داشتند و هم اکنون مبلغان بومی فعالیت تبلیغی خود را ادامه می‌دهند.
تجهیز و بهسازی مدرسه علمیه سیل زده پلدختر
حجت الاسلام سبزی پیری خبر داد؛
مدیر مدرسه علمیه امام رضا (ع) پلدختر از تجهیز، بهسازی و بازسازی این مدرسه پس از وقوع سیل خبر داد و گفت: با کمک خیرین بیش از ۴۰۰ میلیون تومان در این مدرسه هزینه شده است.
حوزه و روحانیت رسالتی خطیر در گام دوم انقلاب بر دوش دارند
مدیر مدرسه علمیه صادقیه خرم آباد:
مدیر مدرسه علمیه صادقیه خرم آباد به رسالت حوزه و روحانیت در گام دوم اشاره کرد و گفت: در این راستا طلاب باید بنیه علمی، اخلاقی و تهذیبی را در وجود خویش تقویت سازند.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین