مسؤولان به فکر مشکلات معیشتی مردم باشند
معاون تبلیغ حوزه علمیه لرستان:
معاون تبلیغ حوزه علمیه لرستان با اشاره به وجود مشکلات معیشتی و اوضاع بیکاری مردم، گفت: مسؤولان باید به فکر مشکلات معیشتی مردم باشند.
پیام حضور مردم، ماندگاری پای انقلاب و وفاداری به رهبری است
استاندار لرستان:
استاندار لرستان با بیان اینکه حضور امروز مردم خط آنان را از اغتشاشگر جدا کرد، گفت: پیام این حضور ماندگاری پای انقلاب و وفاداری به رهبری است.
مردم انقلابی به دشمنان اجازه دخالت نخواهند داد
حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی:
نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به وجود مشکلات و پایبندی مردم به انقلاب، گفت: مردم با حضور در صحنه تبعیت خود را از رهبری اعلام و به دشمن اجازه دخالت نخواهند داد.
ترویج فرهنگ مطالعه بین نسل نو لازمه ایجاد نشاط و رشد اجتماعی است
مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان:
ابدالی پور با اشاره به تلاش کانون ها در ترویج فرهنگ مطالعه بین نسل امروز، گفت: این مهم لازمه نشاط علمی، روشنگری و رشد اجتماعی است.
راهپیمایی علیه آشوبگران نشانه بصیرت مردم در برابر دشمنان است
نماینده ولی فقیه در لرستان:
نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به جدا بودن خط مردم از آشوبگران، گفت: حضور امروز مردم نشانه بصیرت، بیداری و پایبندی به آرمان های انقلاب است.
مردم لرستان اقدامات آشوبگران را محکوم کردند
در راهپیمایی خودجوش؛
مردم ولایتمدار لرستان با شرکت در راهپیمایی به خیابان ها آمدند تا بار دیگر حمایت خود را از رهبری اعلام و اقدامات اخیر آشوبگران را محکوم کنند.
تبلیغ، لازمه جلوگیری از گسترش آسیب های اجتماعی است
حجت الاسلام جعفرپور:
رییس تبلیغات اسلامی بروجرد به نقش مبلغان در جامعه و بصیرت بخشی بین مردم اشاره کرد و گفت: فعالیت تبلیغی مبلغ در کاهش و جلوگیری از گسترش آسیب ها ضروری است.
ترویج کتابخوانی، راه نشاط علمی و ارتقای سطح آگاهی است
حجت الاسلام پنام:
معاون پژوهش حوزه علمیه لرستان بر ضرورت نهادینه سازی فرهنگ مطالعه در جامعه تأکید کرد و گفت: ترویج فرهنگ مطالعه لازمه پویایی و نشاط علمی در جامعه است.
بهره برداری ۲۵۶ طرح به مناسبت هفته بسیج
رشیدی خبر داد؛
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) با گرامیداشت هفته بسیج، گفت: در این ایام ۲۵۶ طرح بسیج در راستای امدادرسانی به محرومان به بهره برداری می‌رسد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین