خودسازی سبب ساختن جامعه می شود
حجت الاسلام والمسلمین آقا تهرانی:
سخنران حرم مطهر رضوی گفت: اگر هر کدام از افراد جامعه به کار خود به درستی عمل کنند، کشور آباد شده و آمریکا هیچ غلطی نتوانسته و نمی تواند بکند.
محبت اهل بیت باید با عمل به آموزه های ایشان به نمایش گذاشته شود
استاد حوزه علمیه:
حجت الاسلام رضایی تهرانی گفت: عمل صالح و محبت اهل بیت(ع) جدای از هم نیستند، اگر کسی داعیه محبت اهل بیت را دارد باید این داعیه را در عمل خود به نمایش بگذارد.
کلمه «ان شاءالله» از آموزه های رضوی است
سخنران حرم مطهر رضوی:
حجت الاسلام عبدوس گفت: ما باید با تأسی از حضرت رضا(ع) در انجام کارها مغرور نشده و کلمه إن شاءالله (اگر خدا بخواهد) را بگوییم.
حوزه های علمیه باید استقلال مالی داشته باشند
عضو کارگروه وقف حوزه علمیه خراسان:
حجت الاسلام اصغری با بیان این که استقلال مالی یک افتخار برای حوزه های علمیه قلمداد می شود،‌ گفت: وقتی حوزه مستقل باشد ترسی از انتقاد و قطع بودجه ندارد.
«تشخیص و عمل بهنگام» ویژگی حرکت غرورآفرین سرکوب پهپاد متجاوز آمریکایی
تولیت آستان قدس رضوی تأکید کرد؛
حجت‌الاسلام والمسلمین مروی گفت: همه مسؤولان باید در مقابله با نفوذ، تروریسم و تجاوز اقتصادی همچون مجاهدان عرصه نظامی به شکل انقلابی، جهادی، علمی و بهنگام عمل کنند.
عملیات سرنگونی پهپاد آمریکا اسکلت پوسیده استکبار را برای همه روشن کرد
سردار حاجی زاده در مراسم دریافت نشان خادمی امام رضا:
سردار حاجی زاده گفت: عملیات سرنگونی پهپاد آمریکا در آسمان ایران هیمنه استکبار جهانی را شکست و اسکلت پوسیده و ترک خورده استکبار را برای همه روشن کرد.
ضرورت تبدیل فضای تهدید محور به فرصت محور
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین مطرح کرد؛
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: تبدیل فضای تهدیدمحور به فرصت محور یکی از اصلی‌ترین توقع‌های ما از سازمان فضای مجازی بسیج است.
ضرورت بهره گیری از آموزه های رضوی در زندگی
حجت الاسلام عبدوس تبیین کرد؛
سخنران حرم مطهر رضوی گفت: دشمن شناسی، اخلاق، سهل گیری در معامله، پرهیز از اسراف و اقامه نماز به جماعت از آموزه های رضوی است.
آیین اختتامیه  چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم در مشهد برگزار شد
آیین اختتامیه مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم مشهد مقدس با حضور حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری برگزار شد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین