پایه های رژیم صهیونیستی سست تر از هر روز دیگری است
سردار شریف:
رییس ستاد انتفاضه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه امروز پایه های رژیم صهیونیستی سست تر از هر روز دیگری است، گفت:در روز قدس با صفوفی متراکم تر به میدان می آییم.
رفتارهای اخیر آمریکا جنگ روانی و برای به تسلیم وا داشتن مردم است
آیت الله آملی لاریجانی:
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: این رفتارهای اخیر آمریکا برای به تسلیم وا داشتن مردم ماست در حالی که ملت بصیر، بهتر از هر کسی می دانند که راه مقابله با دشمن استقامت است.
رسانه ها همکار دستگاه قضا در اجرای عدالت هستند
آیت الله رئیسی:
رییس قوه قضاییه رسانه ها را بازوی کمکی قوه قضاییه در اجرای عدالت دانست و گفت: امروز مقابله با پروژه ناامیدسازی دشمن، نیازمند اقدام و همه مسؤولان و امیدآفرینی رسانه هاست.
لزوم همکاری دولت در تخصیص اعتبارات برای الکترونیکی کردن امور دستگاه قضایی
رییس قوه قضاییه تأکید کرد؛
رییس قوه قضاییه بر همکاری دولت در تخصیص اعتبارات برای الکترونیکی کردن امور دستگاه قضا تاکید کرد و توسعه عدالت الکترونیک را از موانع مهم بروز فساد دانست.
افزایش اعتماد مردم به کارآمدی نظام موجب تقویت امنیت و اقتدار ملی است
آیت الله رئیسی:
رییس قوه قضاییه اندیشه و عمل انقلابی را تنها راه برون رفت از مشکلات دانست و گفت: افزایش اعتماد مردم به نظام و کارآمدی آن، موجب تقویت امنیت و اقتدار ملی خواهد شد.
حقوق بانوان و کاسبکاری سیاسی جریان‌های خاص
اظهار نظر یکی از مسؤولان استان اصفهان درباره دوچرخه سواری بانوان سبب ایجاد حواشی و اظهار نظرهای مختلفی در این زمینه شده است.
حمایت از فعالان اقتصادی وظیفه مسؤولان است | تسامحی در برخورد با فساد نداریم
آیت الله رئیسی:
رییس قوه قضاییه با اشاره به جنگ اقتصادی دشمن، همه مسؤولان و دستگاه ها را موظف به حمایت تمام عیار از کارآفرینان، سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی دانست.
کارخانجات در روند رسیدگی به پرونده ها تعطیل نشوند| اصلاح مواد قانون کیفری
آیت الله رئیسی:
رییس قوه قضاییه با تاکید بر ضرورت اتقان و دقت تحقیقات و رسیدگی ها در مراجع قضایی گفت: اصلاح برخی مواد قانون دادرسی کیفری در دستور کار است.
مقیاس عمل اطلاعات سپاه کل نظام و انقلاب و جغرافیای تهدید علیه ایران است
سرلشکر سلامی:
فرمانده سپاه مقیاس عمل اطلاعات سپاه را کل نظام و جغرافیای تهدید علیه ایران دانست و گفت: اینکه اراده دشمن برای به کارگیری قدرت را سلب کنیم، به مفهوم خلع سلاح دشمن است.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث