به «ترک فعل های خسارتبار» رسیدگی می کنیم | مدافع حقوق مردم هستیم
آیت الله رئیسی:
رییس قوه قضاییه با تأکید بر برخورد دستگاه قضا با ترک فعلها و اقدامات خسارتبار در کنار فعل ها و تخلفات، مردم را در صورت تبیین و اقناع، بزرگترین حامی تصمیمات در کشور دانست.
تدبیر رهبری و هوشیاری مردم فتنه را خنثی کرد | مسؤولان پاسخگوی مردم باشند
سردار شاهچراغی:
فرمانده سپاه قم با بیان اینکه مسؤولان باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند،گفت: مسؤولان نباید همه چیز را تمام شده ببینند و کار رها کنند بلکه باید به وعده‌ها جامه عمل بپوشانند.
عنایت ویژه رهبر معظم انقلاب به فعالیت های حوزه کودک و نوجوان
ندافی مطرح کرد؛
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قم با اشاره به عنایت ویژه رهبر معظم انقلاب به فعالیت های حوزه کودک و نوجوان، از رایزنی برای غنای برنامه با حوزه ها خبر داد.
سفر حضرت معصومه به قم دارای ابعاد سیاسی و اجتماعی است
حجت الاسلام ربانی:
استاد حوزه سفر حضرت معصومه(س) به قم را مایه افتخار دانست و گفت: سفر حضرت دارای بعد خانوادگی و زیارت برادر است و بالاتر از آن بعد سیاسی و اعلام همراهی با امامت دارد.
بسیج پرچم دار آزادسازی قدس شریف و نابودی رژیم صهیونیستی خواهد بود
سردار سلیمانی:
رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه بسیج پرچم دار ملل مسلمان در آزادسازی قدس خواهد بود، گفت: رویکرد ما تمسک به بیانیه گام دوم در راستای تشکیل دولت و تمدن اسلامی است.
مردم تا آخر پای نظام ایستاده اند | دولت نباید بی تدبیری کند
نجفی قدسی:
نجفی قدسی راهپیمایی مردمی علیه آشوبگران را نشانه ایستادگی ملت پای انقلاب دانست و گفت: انتظار مردم از دولتی که نام تدبیر و امید را انتخاب کرده این است که بی تدبیری نکند.
اعضای مجلس خبرگان رهبری در سامانه ثنا ثبت نام کردند
اعضای مجلس خبرگان رهبری عضو سامانه ثبت دارایی‌های مسؤولان شدند.
بن‌بستی برای ما وجود ندارد
میر موسوی:
فرمانده کل ارتش با بیان اینکه بن‌بست و حد ایستادنی برای ما وجود ندارد گفت: این وعده خداوند است که هرچه انسان تلاش و مجاهدت کند بیشتر پیشرفت خواهد کرد.
بررسی اغتشاشات اخیر در کمیسیون سیاسی خبرگان با حضور وزیر اطلاعات
جلسه کمیسیون سیاسی و اجتماعی مجلس خبرگان رهبری در جلسه ای با حضور وزیر اطلاعات مسائل مربوط به اغتشاشات اخیر را بررسی کرد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین