ترامپ با حسرت تسلیم کردن ملت ایران به تاریخ خواهد پیوست
سرلشکر رحیم صفوی:
مشاور فرمانده معظم کل قوا با بیان اینکه ترامپ با حسرت تسلیم کردن ملت ایران به تاریخ خواهد پیوست، گفت: ایران با مقاومت سد تحریم ها را خواهد شکست و آمریکا را لگدمال می کند.
مسؤول راحت طلب و اشرافی فاقد عقل است | مسؤولان مردم را نامحرم ندانند
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان با بیان اینکه مسؤول راحت طلب و اشرافی فاقد عقل است، بر شفاف سازی در کشور تأکید کرد و گفت: دو قطبی سازی کاذب کثیف تر از رانتخواری است.
توانمندسازی در دستور کار کمیته امداد است | حضور مردم مشکلات را حل می کند
بختیاری:
رییس کمیته امداد با بیان این که توانمندسازی مددجویان در دستور کار قرار دارد، گفت: تا پایان سال گذشته ۷۰۰ هزار خانوار از تحت پوشش کمیته امداد خارج شدند.
جهاد امروز
سرلشکر سلامی:
فرمانده سپاه با بیان اینکه هراسی از دشمن نداریم، گفت: امروز آنقدر قدرتمند شده ایم که دشمنان ما مجبورند هر حادثه ای که اتفاق می افتد را به دروغ هم که شده، به ما نسبت دهند.
بخشنامه
توسط رییس دستگاه قضا؛
بخشنامه رییس قوه قضاییه در خصوص "تشکیل ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی" ابلاغ شد.
دومین جلسه شورای سیاستگذاری همایش چهل سال قانون اساسی برگزار شد
دومین جلسه شورای سیاستگذاری همایش «چهل سال قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛ ظرفیت‌ها، دستاورد‌ها و چشم‌اندازها» برگزار شد.
سخنان رهبر معظم انقلاب درباره منع مذاکره با آمریکا
آیت الله جنتی:
دبیر شورای نگهبان گفت: بیانات حکیمانه رهبر انقلاب درباره منع مذاکره با آمریکا و عدم تسلیم، اتمام حجتی بود برای کسانی که احیاناً به فکر مذاکره با آمریکا بودند.
آیت‌الله رئیسی لیست اموال خود و خانواده‌اش را به رهبر انقلاب اعلام کرد
اسماعیلی:
سخنگوی قوه قضاییه اعلام کرد: به موجب قانون رییس قوه قضاییه باید صورت جامعی از اموال خود و خانواده را به رهبر انقلاب انعکاس دهد که این کار انجام شده است.
هشدار محسن رضایی درباره مذاکره سرپایی ترامپ با رییس جمهور
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر تشکیل لشکر سایبری قدرتمند برای انقلاب گفت: اگر فضای کشور ضد آمریکایی و ضد لیبرالی شود، مجلس انقلابی تشکیل خواهد شد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین