کلاف سردرگم سیاه‌نمایی از عزاداری
نقدی بر یک یادداشت حاشیه‌ساز؛
«سیاه»، نماد عزاداری بوده و هست؛ رنگ شیعه، رنگ توحیدی است؛ شیعه در شادی‌های خدایی رنگین‌پوش و سفیدپوش است و در غم‌های الهی سیاه‌پوش. این یعنی اندازه نگه داشتن، نکوست.
سالم سازی روان با سیاهپوشی در ایام عزاداری
در پاسخ به مقاله‌ی روزنامه همدلی؛
هر رنگی بسته به موقعیت مورد استفاده، می‌تواند منشا آثار خاصی شود و درست نیست که به طور مطلق بگوییم «سیاهی» رنگ عزا و اندوه است.
اعتراف ژنرال هایزر درباره امام خمینى
برشی از تاریخ؛
در حالى که دولت بختیار با حمایت امریکا و بقایاى ارتش شاهنشاهى در مصدر کار بود و شایعۀ کودتاى نظامیان در رسانه‏ ها در سطحى گسترده مطرح بود، پرواز انقلاب فرا رسید.
مشکل اصلی ما در سوریه نبود چشم انداز معین فرهنگی است
در نشست بررسی ظرفیت ها و چالش های فعالیت فرهنگی ایران در سوریه مطرح شد؛
عباسی، مستندساز و فعال جهادالبناء لاذقیه: حضور اقتصادی ما در سوریه ضعیف است در صورتی که اروپایی‌ها برای افتتاح یک خط تولید محصول خود  در حد سفیر برای آن حضور پیدا می‌کند
خروج انگلستان از خلیج فارس و تبعات آن
نگاهی به دکترین نیکسون؛
خروج انگلیس از خلیج فارس و نگرانی آمریکا از خلأ قدرت در منطقه به طرح دکترین نیکسون از طرف آمریکا منجر شد، اما چرا انگلستان تصمیم گرفت نیروهای خود را از منطقه خارج نماید؟
یادداشت؛
دو عاملِ "خود اصل‌‎پنداری" برخی مسئولان و "جنگ روانی رسانه‌های نفوذی دشمن" از دلایل عمده ایجاد فضای بی اعتمادی به نظام مقدس اسلامی است.
در ادامه سلسله نشست‌‌های مهدوی بررسی می‌شود؛
یکصد و سی و چهارمین نشست از سلسله نشست‌های فرهنگ مهدوی به همت موسسه موعود عصر برگزار می‌شود.
مراسم رونمایی از مستند "بانو" از محصولات تولید شده در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با حضور جمعی از هنرمندان، فیلمسازان، خانواده شهدا و فعالان فرهنگی و رسانه ای برگزار شد.
واگويه‌هاي سياسي برای تخریب پناهیان
نقدی به حجت الاسلام غرویان؛
حجت الاسلام غرويان در يادداشتي از دعوت حجت‌الاسلام پناهيان براي حضور در تريبون نماز جمعه به عنوان سخنران پيش از خطبه‌ها انتقاد کرده و با عباراتي تند به ايشان تاخته است.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین