یادداشت | شکست آمریکا و اسرائیل در جنگ رسانه ای و سیاسی
پژوهشگر حوزه علمیه قم:
پژوهشگر حوزه علمیه قم در یادداشتی خاطرنشان کرد که آمریکا و رژیم اشغالگر صهیونیستی در جنگ رسانه ای و سیاسی از جبهه مقاومت شکست سنگینی خورده است.
مورخین متعهد در تنگه احد
پرونده تحریف امام(2)
امام با التفات به ضرورت مقابله با تحریف تاریخ، در حکمی می‌نویسند: «شما به عنوان يك مورخ بايد توجه داشته باشيد كه عهده‏ دار چه كارِ عظيمى شده‏ ايد.»
تحریف امام خمینی در خاطره‌سازی‌های ابراهیم یزدی
پرونده تحریف امام خمینی(1)
در رویه خاطره گویی ابراهیم یزدی دو نوع تحریف قابل مشاهده است تحریف لفظی و تحریف معنوی! نقل قول‌ها اسیر دخالت سلیقه‌ای می‌شود تاتاریخ برعکس خوانده شود.
رژیم صهیونیستی آغازی بر ناامنی منطقه
یادداشت؛
رژیم صهیونیستی با کمک‌های آمریکا و کشورهای اروپایی با توان بالای اقتصادی به دنبال کشورها می‌رود، نتیجه‌اش مشروعیت بخشی به حضور بی فایده این رژیم است.
همایش تحریم ظالمانه، پاسخی به هجمه سازمان یافته داخلی و خارجی علیه امام
پرونده تحریف امام خمینی؛
به منظور لبیک به هشدار تاریخی مقام معظم رهبری، نشست انتقادی با عنوان «تحریف ظالمانه» امروز در قم برگزار می شود.
مسئولیت دینی حکومت اسلامی
یادداشت؛
همان طور که از نام «حکومت دینی» پیداست یکی از وظایف ذاتی و اولیه آن ترویج مبانی دینی و حفظ و حراست از آنهاست.
یادداشت
علیرضا استادیان
اقتصاد یکی از مؤلفه‌های قدرت محسوب می‌گردد که مقام معظم رهبری با مفهوم سازی و ایجاد گفتمان "اقتصاد مقاوم" و "اقتصاد امن" تحلیل های وارونه و نقشه های دشمن را نقش بر آب کرد.
هجده رجب مصادف با سالروز وفات ابراهیم فرزند رسول اکرم(صل الله علیه و آله) است که همزمان با آن رویداد، خورشید گرفتگی در سرزمین مکه روی داد و مردم این حادثه را با وفات فرزند پیامبر خدا مرتبط دانستند. ولی رسول اکرم با وجود غم از دست دادن فرزند، به میان مردم رفته و به تبیین واقعیت پرداختند
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین