جوشش خون شهدای 29 بهمن فرو نخواهد نشست
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه:
سردار نقدی با تأکید بر این‌که جوشش خون شهدای 29 بهمن فرو نخواهد نشست، گفت: خون شهدای ۲۹ بهمن تبریز در رگ‌های ۲۷ شهید تروریستی اخیر و جوانان فلسطینی می‌جوشد.
همایش ملی انقلاب؛ کارآمدی، فرصت‌ها و چالش‌ها برگزار می‌شود
همایش ملی انقلاب اسلامی؛ کارآمدی، فرصت‌ها و چالش‌ها هفتم اسفند ماه سال جاری در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار می شود.
تقویت برنامه‌های رسانه ملی ضرورت دارد
امام جمعه تبریز:
حجت الاسلام و المسلمين آل هاشم گفت: بايد برنامه هاي رسانه ملی تقويت شود تا مخاطبان نیازی به تماشاي برنامه های شبکه هاي خارجي نداشته باشند.
قرآن کتاب زندگی و هدایت بشریت است
استاد حوزه و دانشگاه:
مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی بر ضرورت جاری‌شدن فرهنگ انس با قرآن در جامعه تأکید کرد.
آل‌سعود منابع مالی تروریست‌های شرق کشور را تأمین می کند
نماینده مردم تبریز:
سعیدی گفت: منابع مالی تروریست‌هایی که در سطح جهان به ویژه ایران دست به خرابکاری می‌زنند؛ توسط رژیم آل‌سعود تامین می‌شوند.
پیام رهبری منشوری برای تمدن‌سازی است
امام جمعه تبریز:
حجت الاسلام والمسلمین آل‌هاشم با بیان این‌که رهبر انقلاب فصل نوینی از حیات اسلام را ترسیم کرده اند، گفت: پیام رهبری منشوری برای تمدن‌سازی است.
ذات انقلاب اسلامی پیشرفت است
رییس سازمان تبلیغات اسلامی:
حجت الاسلام والمسلمین قمی گفت: ذات انقلاب اسلامی پیشرفت است و این پیشرفت تا روزی که این انقلاب را به دست صاحب انقلاب جهانی تحویل دهیم، ادامه خواهد داشت.
قیام ۲۹ بهمن تبریز عامل اصلی پیروزی انقلاب بود
رییس سازمان تبلیغات اسلامی:
حجت الاسلام والمسلمین قمی مجاهدت مردم تبریز در قیام ۲۹ بهمن را عامل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی و امتداد دهنده راه انقلاب و شهدا دانست.
انقلاب اسلامی قرآن را از مهجوریت خارج کرد
امام جمعه تبریز:
حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران را خارج کردن قرآن و مفاهیم آیات الهی از مهجوریت دانست.
آخرین اخبار
پربازدید