مسلمان ولایت پذیر در خط امیرالمومنین است
رییس سازمان اوقاف و امور خیریه مطرح کرد:
حجت الاسلام خاموشی گفت: علت دشمنی دشمنان، ولایت مداری ما شیعیان حضرت علی (ع) است.
دستاورد‌های ملی شدن صنعت نفت
گزارش؛
۶۸ سال از ملی شدن صنعت نفت ایران می‌گذرد، ولی شاید خود پایه‌گذاران این واقعه مهم هم فکر نمی‌کردند روزی صنعت نفت ایران به این درجه از خودکفایی برسد.
مهمترین اخبار اقتصادی سه شنبه ۲۸ اسفند ۹۷ | قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار
با توافق نمایندگان کارگری و کارفرمایی شورای عالی کار حداقل دستمزد سال آینده کارگران با افزایش ۳۶.۵ درصدی به یک میلیون و ۵۱۷ هزار تومان رسید.
آیا علم دینی محقق خواهد شد؟
گزارش؛
بحث از علم دینی به دلیل نامشخص بودن و ابهام در چیستی و چرایی و چگونگی آن در دوره کنونی، بیش از هر زمان دیگری در حال به حاشیه رفتن است.
مهمترین اخبار اقتصادی دوشنبه ۲۷ اسفند ۹۷ | قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: بعد از ظهر امروز (دوشنبه) جلسه شورای عالی کار تشکیل و در زمینه حداقل دستمزد کارگران تصمیم گیری خواهد شد.
جایگاه جود و سخا در فرهنگ انتظار
مهدویت؛
توجه و رسیدگی به امور تهیدستان به قدری مهم است که خدا در قرآن به آن سفارش اکید کرده و برای رسیدگی به کار آنان، پاداش‌های دنیوی و اخروی قرار داده است.
مهمترین اخبار اقتصادی یکشنبه ۲۶ اسفند ۹۷ | قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار
در آستانه سال نو و در بازار نرخ‌های متفاوتی برای انواع آجیل به چشم می‌خورد و فروشندگان تلاش دارند از همین اوضاع برای فروش هر چه بیشتر بهره بگیرند.
نگاه رهبر انقلاب به «سبک زندگی» در بیانیۀ گام دوم
گزارش؛
رهبرِ انقلاب تصریح می‌کند که در دورۀ پس‌از انقلاب، پیشرفت‌های ما در زمینۀ سبکِ زندگی چشمگیر نیست ازاین‌رو، باید نخبگانِ فکری و سیاسی آسیب‌شناسی کنند.
مهمترین اخبار اقتصادی شنبه ۲۵ اسفند ۹۷ | قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار
با مجوز بانک مرکزی، از امروز شنبه ۲۵ اسفند، افزایش سقف مجاز برداشت از خودپرداز‌ها به ۵۰۰ هزار تومان عملیاتی شده و تا ۱۷فروردین ماه ادامه خواهد داشت.
پربازدید
پربحث