حمله موشکی رژیم صهیونیستی به مراکزی در دمشق
ارتش اسرائیل از انجام حملاتی سنگین به مقرهایی نظامی در دمشق خبر داده است. همزمان منابع نظامی سوری از هدف قرار گرفتن بخش عمده موشک های شلیک شده اطلاع رسانی کرده است.
شبکه «من و تو» با تزریق اموال به غارت رفته ملت ایران اداره می‌شود
بعیدی‌نژاد:
سفیر ایران در لندن با بیان اینکه شبکه «من و تو» با تزریق اموال به غارت رفته ملت ایران توسط خانواده پهلوی اداره می‌شود، گفت که این شبکه به دستگاه تبلیغاتی پهلوی مبدل شده است.
جزئیاتی از درآمد‌های دولت از سهمیه‌بندی بنزین
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: دولت با توجه به گرانی بنزین باید بازار را کنترل و شبانه‌روزی در این زمینه تلاش کند.
خشونت‌طلبان مسیر اعتراضات مردمی را منحرف کردند
برنامه اصلاح قیمت بنزین که بدون اطلاع قبلی و زمینه سازی لازم برای همراه سازی افکار عمومی اعلام و اجرایی شد، موجب ایجاد شوک در افکار عمومی، جریان‌های سیاسی، نمایندگان مجلس و اصحاب رسانه شد.
دستور ویژه دولت برای تعیین سهمیه بنزین معلمان
رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه از دستور ویژه خود برای تعیین سهمیه بنزین معلمان مناطق محروم و روستایی خبر داد.
رأی لاریجانی در خصوص بنزین مبتنی بر نظر نمایندگان نبود
نماینده مجلس:
حجت الاسلام پژمانفر: نوع اعلام خبر افزایش قیمت بنزین و زمان آن بدون اینکه آمادگی قبلی در جامعه ایجاد شود ناگهان شوک بزرگی به جامعه وارد کرد. به تبع آن شوک اتفاق ها و اعتراض های بعدی رخ داد.
انتقاد فرانسه و روسیه از لغو معافیت‌های هسته‌ای فردو
مقامات فرانسوی و روسی از اقدام اخیر آمریکا در راستای لغو معافیت‌های هسته‌ای سایت فردو انتقاد کرده و آن را گامی دیگر در راستای تشدید تنش‌ها در منطقه ارزیابی کرده اند.
ایران باید همانند یک کشور عادی رفتار کند
پمپئو:
وزیر امور خارجه آمریکا از جمهوری اسلامی ایران خواست تا از آنچه که "فعالیت‌های بی‌ثبات‌کننده ایران در امور منطقه" می‌خواند، دست بکشد.
افشاگری ایران باعث شد که کشور‌ها ماهیت آمریکا را بهتر متوجه شوند
کشور‌های غربی بخصوص آمریکا با توجه به اینکه منافع خود را با وقوع انقلاب اسلامی از دست داده اند، همواره در صدد این هستند که موقعیتی را که در جهت منافع آنهاست برقرار بکنند. این خصومت آن‌ها از اول انقلاب به همین دلیل بوده است.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین