مهمترین اخبار اقتصادی شنبه ۲۷ بهمن ۹۷ | قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت ارز
وزیر نفت گفت: با وجود اینکه 81 درصد قرارداد توسعه فاز 11 پارس جنوبی به صورت رسمی به CNPC چین منتقل شده اما این شرکت تا کنون اقدامی انجام نداده است.
ولایت فقیه ریشه در عرفان و فلسفه امام داشت
در نشست «بررسی چالش‌های انقلاب اسلامی در دهه پنجم» مطرح شد؛
حجت الاسلام غرویان گفت: بر خلاف برخی که معتقدند ولایت فقیه یک نظریه فقهی است، ولایت فقیه امام خمینی به نظر من ریشه در عرفان و فلسفه امام داشت.
مهمترین اخبار اقتصادی پنجشنبه ۲۵ بهمن ۹۷ | قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت ارز
طلا در معاملات روز پنج شنبه بازار جهانی پس از انتشار آمار تورم آمریکا که انتظارات برای توقف روند افزایش نرخ‌های بهره این کشور را بالا برد، صعود کرد.
مهمترین اخبار اقتصادی چهارشنبه ۲۴ بهمن ۹۷ | قیمت طلا، سکه و ارز
بعد از اتمام بررسی لایحه بودجه سال ۹۸ در مجلس اکنون احکام و جداول نهایی شده و احتمالا روز شنبه در جلسه عصر مجلس بررسی لایحه در صحن علنی آغاز خواهد شد.
مهمترین اخبار اقتصادی سه شنبه ۲۳ بهمن ۹۷ | آخرین قیمت طلا، سکه و ارز
تا پایان سال مددجویان و افراد زیر پوشش نهاد‌های خاص دومین بسته حمایتی را دریافت می‌کنند.
ویژگی‌هایی که در مبارزۀ فاطمی وجود دارد
برشی از کتاب «فدک در تاریخ»؛
پیروزی مبارزۀ فاطمه (س) از این جهت بود که حقیقت را به نیرویی توانمند مجهز نمود و به توان آن برای جاودانگی در میدان کارزار مکتبی، توانی تازه افزود.
انقلاب اسلامی و تجربه روشنفکری
در گفت‌وگو با پژوهشگر حوزه فقه و علوم سیاسی مطرح شد؛
حجت الاسلام مهدوی زادگان گفت: انقلاب اسلامی باعث تحولات معرفتی درجریان روشنفکری شد و ما تحول از چپ روشنفکری به روشنفکری لیبرال را شاهد بودیم.
خون
مجمع جهانی حضرت علی‌اصغر (ع) در بیانیه‌ای آورده است که امروز زکریای شهید، با خون خود، برائت از رژیم کودک‌کش وهابی را در گوش جهانیان فریاد می‌کند.
آیا طاقت چهل سالگی داریم؟
یادداشت؛
ایران پس از دوران رخوت با انقلاب اسلامی به شادی و جوانی رسید. اکنون در چهل‌سالگی وقت اندیشیدن ما به دیروز و فردایمان است.
آخرین اخبار
پربازدید