بسیج همه امکانات دولت و ملت عراق برای خدمت به زائران حسینی در اربعین
سفیر عراق در ایران خبر داد؛
سفیر عراق در ایران با اشاره به آمادگی ملت و دولت کشورش برای پذیرایی از زائران حسینی، پیش بینی کرد که تعداد زائران ایرانی در مراسم اربعین امسال به ۳ میلیون نفر برسد.
موافقت دولت با اختصاص تسهیلات برای اتصال چابهار به شبکه ریلی
بر اساس تصمیم هیأت دولت مبلغ ۳۰۰ میلیون یورو به وزارت راه و شهرسازی از محل منابع صندوق توسعه ملی برای تکمیل طرح ریلی چابهار به زاهدان اختصاص می‌یابد.
رییس جمهور سه عضو شورای عالی میراث فرهنگی و گردشگری را منصوب کرد
رییس جمهور در حکمی آقایان سید محمدصادق خرازی، محمدحسین ایمانی خوشخو و غلامحسین شافعی را به عضویت «شورای عالی میراث فرهنگی و گردشگری» منصوب کرد.
شعله مقاومت ملت‌های بیدار خاموش‌ نمی شود | دشمن از پاسخ یمنی ها درس بگیرد
رییس جمهور:
رییس جمهور، مقاومت ملت‌های بیدار منطقه را شعله خاموش‌ناشدنی دانست وگفت: دشمنان منطقه باید از پاسخ یمنی ها درس بگیرند و آتش جنگ در منطقه را خاموش کنند.
موافقت رهبری با برداشت ۳۰۰ میلیون دلار از صندوق توسعه برای راه آهن چابهار
جهانگیری:
جهانگیری با بیان اینکه به دنبال پروژه های زیربنایی در مکران هستیم،گفت: رهبری با برداشت ۳۰۰ میلیون دلار از صندوق توسعه برای راه اندازی راه آهن چابهار- زاهدان موافقت کردند.
بازنشستگان نیروهای مسلح پشتوانه اقتدار ایران اسلامی هستند
وزیر دفاع:
وزیر دفاع گفت: تمام سعی و تلاش وزارت دفاع و نیروهای مسلح ارتقاء منزلت اجتماعی و معیشت پیشکسوتان جهاد و شهادت است چرا که بازنشستگان پشتوانه اقتدار ایران اسلامی هستند.
حسین سیمایی صراف به عنوان دبیر هیأت دولت شد
با حکم جهانگیری؛
معاون اول ریس جمهور در حکمی حسین سیمایی را به عنوان دبیر هیأت دولت منصوب و اظهار امیدواری کرد با اتخاذ تدابیر لازم خدمات غنی‌تر و موثرتریر اختیار هیأت دولت قرار گیرد.
مبارزه با تروریسم در سوریه ادامه یابد| حملات متقابل یمنی ها دفاع مشروع است
روحانی:
رییس جمهور تاکید کرد: در این نشست اتفاق نظر داشتیم که یکپارچگی و تمامیت ارضی سوریه باید حفظ شود و به مداخله و حضور نیروهای خارجی در این کشور پایان داده شود.
هیچ اقدامی نباید حاکمیت، استقلال، وحدت و تمامیت ارضی سوریه را تضعیف کند
روسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه در بیانیه ای مشترک تاکید کردند؛
رؤسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه، تمامی تلاش ها به منظور ایجاد مشکلات جدید در سوریه به بهانه مبارزه با تروریسم از جمله ابتکارات غیرمشروع خودمختاری را مردود شمردند.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین