سوار بر حاشیه در آلودگی هوا
نقدی بر مواضع اخیر خانم ابتکار؛
طبق اصل ۱۶۷ قانون اساسی، قاضی موظف است کوشش کند حکم هر دعوا را در قوانین مدونه بیابد و اگر نیابد با استناد به منابع معتبر اسلامی یا فتاوای معتبر، حکم قضیه را صادر نماید.
لگدپرانی در کشور اسلامی
نظر وارده؛
نفوذ جدی است و برخی فرصت طلبان ترجیح می‌دهند که دانشگاه به‌جای مرکز علم و تکنولوژی باشگاه هوچی‌گری آنها باشد.
نیروهای جهادی در خط مقدم خدمت به مردم
مدیر مسئول روزنامه رسالت مطرح کرد؛
مدیر مسئول روزنامه رسالت گفت: اگر برخي رسانه‌ها سکوت کرده باشند، مردم خود از نزدیک حضور نیروهای جهادی را حس کردند و بخشی از آن عظمت و همدلی و غمخواری را منعکس کردند.
عمامه‌های گلی
گزارش؛
جلوه‌گر بودن حضور روحانیون و طلاب در مناطق سیل‌زده تنها به‌خاطر ثبت تصاویر و فیلم‌های کمک‌رسانی آن‌ها به مردم مناطق سیل‌زده در رسانه‌ها نبود.
زمستان رفت و روسیاهی به زغال ماند
یادداشت؛
سیل اخیر بسیاری از رجزخوانان صاحب کرسی و  ساده زیستان گوشه نشین را به مبارزه طلبید و همگان دیدند که چه کسانی در میدان مبارزه با سیل، روسیاه و روسفید شدند.
مدير مسئول جهان‌نيوز مطرح کرد؛
جهان تيغي در تبیین حضور اجتماعی حوزه علمیه گفت: ويژگي مهم حركت جهادی طلاب در جريان سیل امسال، ايجاد وحدت اجتماعي و آرامش بخشيدن به مردم بود.
عشق
در گفت و گو با مسئول سازمان بسيج رسانه بیان شد؛
مسئول سازمان بسيج رسانه از خدمات روحانيت به مردم سيل زده خاطراتي بيان كرد و گفت: طلبه‌هاي بسيجي از بهترين گروه‌هاي جهادي در خدمت‌رساني به مردم سيل‌زده بودند.
سیاست کاهش جمعیت توهم توطئه نیست
مدیرکل جمعیت مرکز آمار ایران مطرح کرد؛
محزون با بیان این که سیاست کاهش جمعیت توهم توطئه نیست، گفت: در اسناد سازمان های امنیتی برخی کشورها مشاهده می شود، برنامه هایی برای کشورهای دیگر دارند.
نشست تخصصی رسانه و بحران جمعیت برگزار شد
به همت اداره کل پژوهش های اسلامی رسانه؛
نشست تخصصی رسانه و بحران جمعیت به همت اداره کل پژوهش های اسلامی رسانه در قم برگزار شد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث