آشنایی با
حجت الاسلام طالبی دارابی تأکید کرد؛
عضو هیأت علمی دانشگاه ادیان و مذاهب اسلامی با بیان اینکه جوانان با زبان معنویت آشنا نیستند، گفت: معنویت در حقیقت زبان ارائه راهکار برای اصلاح وضعیت نامطلوب انسان است.
نشست علمی «شاخصه های معنویت اسلامی در راستای تحقق بیانیه گام دوم»
به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار شد؛
نشست علمی «شاخصه های معنویت اسلامی در راستای تحقق بیانیه گام دوم» در تالار امام مهدی(عج) پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار شد.
نفوذ در بیت مراجع + اسناد
حریم مرجعیت(10)
در برخی موارد ساده انگاری و اعتماد بیجا موجب می‌شد که ساواک به موفقیت رسیده، به هدف خود نائل شود.
نذری‌های آپارتمانی
عشق مدام؛
بسیاری از خانواده‌ها در تکاپو برای ادای نذرشان هستند، در این میان، قصه ساکنان آپارتمان‌ها جای خود دارد و برای شان تهیه جا و مکان و وسایل آشپزی جای خود دارد.
تعزیه جنجالی
تجربه‌ تبلیغی‌مان را به اشتراک بگذاریم(8)
گفتم کربلایی این بابا از مکه آمده کوفه به قصد کشتن حضرت؛ فاصله مکه تا کوفه چقدر است؟ آیا نماز ابن ملجم شکسته نیست مگر... خب روزه خوردنش که ایرادی ندارد.
گزارشی از یازدهمین نشست هم‌اندیشی ارتقا و تکمیل سند الگوی پیشرفت
یازدهمین نشست هم اندیشی ارتقا و تکمیل سند الگوی پیشرفت با موضوع «بررسی تدابیر سیاسی اجتماعی سند الگو» به همت ستاد حوزوی ارتقا و تکمیل سند الگوی پیشرفت برگزار شد.
پای سخنان وزیر دولت خاتمی؛
مظفر گفت: سوال من از افراد «دودوزه» یعنی کسانی که خود را طرفدار انقلاب و امام می‌دانند، ولی خلاف آن عمل می کنند چرا پست های سیاسی را قبول می کنند؟
تعطیلی برنامه
مجله تصویری علوم انسانی «زاویه» از ۹ تا ۲۲ شهریورماه همزمان با آغاز ماه محرم و پخش ویژه‌برنامه‌های مناسبتی این ایام در شبکه چهار سیما، به مدت دو هفته پخش نخواهد شد.
فقدان الگو سبب شده است تا از ظرفیت‌های کشور استفاده نشود
صدرا:
رییس اندیشکده سیاست مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت تأکید کرد که فقدان الگو سبب شده است تا از ظرفیت های کشور به بهترین نحو استفاده نشود.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین