مشاهدات یک خبرنگار از جشنواره فجر؛
عرق سرد روی پیشانی ام می‌نشیند. ما در آستانه یک آبروریزی تاریخی و افتضاح فرهنگی هستیم. فریاد می‌زنم: «مراقب باشید. لباس اول و آخرش کفنه!»
تاریخ انقلاب | گزارش محمود گلابدره‌ای از روزهای انقلاب اسلامی
اینجا زیر پل سیمانی ایستاده، منتظر ماشینم. یاد پسری افتادم که شب رفتن شاه، همین‌جا رفت زیر تانک و له شد.
یادداشت | شکرانه حضور
حضور مقتدرانه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۴۰سالگی انقلاب بسیار ستودنی است و باید برای شکرگزاری این حضور شکوهمند به درگاه خداوند متعال سجده شکر کرد.
یادداشت | شام عزای بی‌ بی‌ سی در 40 سالگی ما
بی بی سی در شام پیروزی انقلاب اسلامی حضور میلیونی مردم را نادیده گرفت، کارشناسانی را حاضر کرد تا برای خودشان طرح عملیاتی برای رژیم چنج را بسرایند.
یادداشت سردبیر | گام دوم انقلاب و حادثه تروریستی زاهدان
عملیات تروریستی زاهدان نشان دهنده همان اصطلاح دقیق و استراتژیک مقام معظم رهبری است که دستگاه استکبار را دارای "اختلال در دستگاه محاسباتی" توصیف کردند.
پویش
در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی؛
سرویس شهروند خبرنگار خبرگزاری رسا در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی پویشی با عنوان "#همه_می_آییم_چون.." راه‌اندازی کرده است.
اطلاعیه روابط عمومی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه
روابط عمومی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در ارتباط با حواشی ایجاد شده پیرامون دعوت از سخنران راهپیمایی ۲۲ بهمن کرج اطلاعیه‌ای را صادر کرد.
یادداشت | انقلاب اسلامی؛ چالش‌ها و تهدیدها
"ویژه‌نامه بعثت انقلاب"
روحیه جهاد،استکبارستیزی، توکل، عزت نفس، استقلال و خوداتکایی، یکی از مهم‌ترین نتایج انقلاب اسلامی بود و مثلا هشت سال دفاع مقدس با همین روحیات اداره شد.
پژوهشگر فرهنگستان علوم تبیین کرد؛
حجت الاسلام صالحی بر این باور است که نهادهای علمی در هر جامعه و کشوری در راستای تولید علم و پیشرفت‌های آن جامعه حرکت کرده و بر مبانی فرهنگ و ادیان آن کشور استوار هستند.
آخرین اخبار
پربازدید