قاسم تبریزی: نسل نو تاریخ نگار مسلمان، غرب ستیز و مستقل است
جریان‌های تاریخ‌نگار ایران معاصر(3)
نسل تاریخ‌نگار ما در دهه آینده تازه رشد می‌کند؛ چون روند، روند امیدبخشی است و منابع تاریخی خوبی داریم.
استاد قاسم تبریزی: نگاهی به پنج جریان ‌تاریخ پژوه در ایران معاصر
جریان‌های تاریخ‌نگار ایران معاصر(1)
استاد قاسم تبریزی ضمن تشریح ماهیت جریان های تاریخ پژوه ایران معاصر، اصل مهم در تاریخ نگاری اسلامی را تکیه بر بیان نقش علما می داند.
بخش نخست/ حجت‌الاسلام والمسلمین غرویان:
حجت‌الاسلام والمسلمین غرویان لازمه به دست گرفتن پست ریاست جمهوری را فیلسوف بودن و داشتن حکمت دانست و گفت: ریاست جمهوری هم شأنی از شئون کلان سیاسی جامعه و دومین مقام بعد از رهبر معظم انقلاب و ولی فقیه است؛ پس مسئولیت و رسالتی مهم است.
حجت الاسلام والمسلمین شبستری:
نماینده خبرگان رهبری گفت: روحانیان می‌توانند از فرصت اعتکاف استفاده کرده و با برنامه‌ریزی مناسب، دین را برای مردم و به ویژه جوانان روشن‌تر و قابل لمس‌تر کرده وحقایق دین را آنگونه که هست بازگو کنند.
از آنجایی که خیمه های معرفت و برنامه های اجرایی در قالب آن بیشترین حجم کار در اجرای طرح آرامش بهاری را دارد می توان گفت روحانیان به عنوان ستون خیمه های معرفتی نقش مؤثری در اجرا و بازخورد مثبت برنامه های طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه دارند.
مدیر کل تبلیغات اسلامی لرستان مطرح کرد؛
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان اعتکاف را اردوی بزرگ معنوی و فرصتی مناسب برای خودسازی و تقویت معنویت به ویژه بین نسل جوان دانست و گفت: این آیین معنوی آثار فردی، اجتماعی و فرهنگی فراوانی به همراه دارد و با تزریق معنویت در جامعه در ارتقای معنویت و اخلاق نقش آفرین است.
مولوی عبداللهی در گفت و گو با رسا مطرح کرد؛
مردم شرق کشور با ترکیبی از اهل سنت و شیعه سالیان درازی است که با همدلی و برادری در کنار هم زندگی می کنند و تمام تلاش دشمنان برای نابودی وحدت در این دیار بیهوده مانده است.
قديري ابيانه:
قديري ابيانه گفت: تنبلي براي اقتصاد كشور بسيار مضر است متاسفانه نه دولت و نه ملت به اقتصاد مقاومتي عمل نكردند.
با صدور موافقت اصولی از سوی شورای گسترش حوزه های علمیه:
حجت الاسلام فعالی از تأسیس مرکز تخصصی آموزشی سبک زندگی آل یاسین در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: موافقت اصولی این مرکز از سوی شورای گسترش حوزه های علمیه صادر شده است.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین